П’ятеро жителів Закарпаття в яких запідозрили коронавірус, намагалися скоїти втечу з лікарні

Коронавірус 20 Березня, 2020 910

Ілюстрація: "Слово і діло"

Чоловіки повернулися в Україну з заробітків у Росії

У Волинській області п’ятеро чоловіків, поміщених на обсервацію у зв’язку з підозрою на коронавірус, намагалися втекти з лікарні.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на РБК-Україна, про це повідомив голова Любешівської районної державної адміністрації Сергій Фесик.

За його словами, що п’ятеро чоловіків поверталися в Україну з заробітків у Росії, коли у одного з них на кордоні виявили температуру 38 градусів. Їх доставили в інфекційне відділення Любешівської центральної районної лікарні для перевірки. Всі вони жителі Закарпатської області.

“Стан здоров’я їх задовільний, температури ні в кого з них немає. Аналізи перевіряють. Поліція забезпечує цілодобову охорону, щоб госпіталізовані не втекли, бо дуже рвуться це зробити. Заблокована їх машина. І на всякий випадок – поліцейські сидять біля інфекційного відділення. Чекаємо результатів”, – повідомив Фесик.

Зазначимо, станом на 20 березня в Україні зафіксовано 26 випадків коронавірусу. З них три людини померли. При цьому 19 березня з’явилися перші випадки зараження всередині країни.

У зв’язку із загрозою поширення коронавіруса в Київській, Житомирській та Чернівецькій областях задіяли Національну гвардію. Превентивні заходи здійснюються на в’їздах у Київ, Вінницю, Дніпро, Черкаси, в населених пунктах Ямпільського району.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,