На Закарпатті від коронавірусу помер ромський барон

Коронавірус 14 Травня, 2020 1 627

Фото: ФБ/М.Богар

У вечері четверга, 13 травня, від коронавірусу COVID-19 у віці 62 років помер барон циганів табору села Підвиноградів Виноградівського району Закарпатської області Микола Богар.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Закарпаття онлайн».

«Микола Йосипович Богар помер від коронавірусу. Щирі співчуттям рідним і близьким. Царство Небесне»,  – написав у соціальній мережі Фейсбук екснардеп Андрій Лозовий.

Цю інформацію підтвердив і лідер циганської громади обласного центру Закарпаття, депутат Ужгородської міської ради  Мирослав Горват.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, після першого випадку зараження, про який стало відомо на початку травня, на Виноградівщині спалахи інфікування COVID-19 фіксують у циганському таборі Підвиноградова. При  цьому, як наголошують місцеві жителі, цигани з табору в Підвиноградові не дотримуються вимог карантину щодо самоізоляції і носіння масок, а томувже незабаром проблема може набути серйозних масштабів.

Нагадаємо, у Богара є 12 дітей – семеро синів та п’ятеро доньок, а також 60 онуків та 12 правнуків.

У 2018 році у мережі з’явилася інформація, що на 60-й день народження Богара прийшло близько 400 гостей, а семеро синів ювіляра подарували батькові раритетний автомобіль ГАЗ 13 «Чайка».

Також вчора відбувся похорон циганського пастора Юрія Балога (Дюрчу). Як інформує М.Горват, “ці похорони були незвичайними. Ромські жителі все більше усвідомлюють небезпеку, яку несе коронавірус. Тому намагаються дотримуватись усіх правил особистої безпеки.”

 

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,