На Львівщині за минулу добу померло четверо хворих на коронавірус

Коронавірус 05 Червня, 2020 715

Фото: Роман Балук / Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня

4 нові летальні випадки пацієнтів із коронавірусною інфекцією: один – у міській 8-ій клінічній лікарні Львова, 1 – в Кам`янка-Бузькій, 2 – в Стрию

На Львівщині від часу карантину вже 66 летальних випадків інфікованих коронавірусом.

Як пише “Четверта студія”, у Львівській міській раді повідомили, що станом на ранок, 5 червня,  відомо про 4 нові летальні випадки пацієнтів із коронавірусною інфекцією: один – у міській 8-ій клінічній лікарні, 1 – в Кам`янка-Бузькій, 2 – в Стрию.

У Львівській області за попередню добу, 4 червня,за результатами ПЛР-діагностики, ще у 73 ос. підтверджено діагноз CoVid-19 (всього підтверджено у – 1988 ос.).

Як пише “Четверта студія”, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні з медичної частини Ігор Берник.

Як зазначається, за вчора з лікарні з одужанням від CoVid-19 виписано ще – 9 чол., з них 5-ть медпрацівників.

За весь період поступлення в лікарню хворих з CoVid-19:  275 чол. виписано з одужанням (по області одужало – 492); 16 хв. померло (по області – 65).

За минулу добу до приймального відділення лікарні звернулось – 34 ос., з них:

17 – проконсультовано, відібрано зразки матеріалу для ПЛР-дослідження на CoVid-19, скеровано на домашню самоізоляцію до отримання результатів та спостереження сімейного лікаря;

17 – госпіталізовано, з них:

6-ро – з підозрою на CоVіd-19. Хв. з м. Львова, с. Солонка, с. Липники Пустомитівського р-ну, с. Добромиль Старосамбірського р-ну, с. Гряда Жовківського р-ну;

11-ро – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19, в т.ч. 4 медпрацівники. Хв. з м. Львова, с. Гряда Жовківського р-ну, с. Давидів Пустомитівського р-ну. 3-є – переведені – з 8-ї МКЛ, 1-н – з 1-ї МКЛ.

На ранок в лікарні 166 хв., з них:

125 – з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких – 34 – медичні працівники.

41 – з підозрою на Covid-19, з них – 4-ро медиків.

Вікова категорія хворих:

71% – 50 років і старші;

29% – 18-50 років.

Стан хворих у відділеннях від наближеного до задовільного до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).

У відділенні інтенсивної терапії за вчора поступило 2-є хворих. На ранок в реанімації – 7-ро хворих з підтвердженим CоVіd-19, з них 2-є медпрацівників. На ШВЛ перебуває – 1-на пацієнтка (віком 51 рік), у тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами. Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.

Коментарі

Позначки: , , ,