На Львівщині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус: за добу 85 хворих

Коронавірус 04 Червня, 2020 9 701
Коронавірус. Фото: відкриті джерела.

Коронавірус. Фото: відкриті джерела.

З початку епідемії в області померло 62 людини

У Львівській області за попередню добу, 3 червня,  за результатами ПЛР-діагностики, ще у 85 осіб підтверджено діагноз CoVid-19 (всього підтверджено у – 1915 осіб).

Як пише “Четверта студія”, про це на своїй сторінці у ФБ повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні з медичної роботи Ігор Берник.

Як зазначається, за вчора з лікарні з одужанням від CoVid-19 виписано ще – 11 чол., з них 3-є медпрацівників.

За весь період поступлення в лікарню хворих з CoVid-19:  266 чол. виписано з одужанням (по області одужало – 490), 16 хворих померло (по області – 62).

За минулу добу до приймального відділення лікарні звернулось – 47 ос., з них:

30 – проконсультовано, відібрано зразки матеріалу для ПЛР-дослідження на CoVid-19, скеровано на домашню самоізоляцію до отримання результатів та спостереження сімейного лікаря;

17 – госпіталізовано, з них:

7-ро – з підозрою на CоVіd-19, серед яких 2 медики. Хв. з м. Львова, м. Долина Івано-Франківська обл., с. Семенівка, с. Старе Село Пустомитівського р-ну;

10-ро – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19, в т.ч. 4 медпрацівники. Хв. з м. Львова, с.м.т. Куликів, с. Замок Жовківського р-ну. 5-ро – переведені – з 8-ї МКЛ, 1-н – з 1-ї МКЛ.

Ще 3-м хворим, які перебували в стаціонарі з підозрою на CoVid-19, за результатами ПЛР-досліджень підтверджено діагноз CоVіd-19.

На ранок в лікарні 160 хв., з них:

123 – з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких – 34 – медичні працівники.

37 – з підозрою на Covid-19, з них – 5-ро медиків.

Вікова категорія хворих:
70% – 50 років і старші;

30% – 18-50 років.

Стан хворих у відділеннях від наближеного до задовільного до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).

У відділенні інтенсивної терапії – 5-ро хворих з підтвердженим CоVіd-19, з них 2-є медпрацівників. На ШВЛ перебуває – 1-на пацієнтка (віком 51 рік), у тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами. Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.

Як повідомили у Львівській міській раді,  на Львівщині від часу карантину вже 62 летальні випадки інфікованих коронавірусом.

“Серед нових випадків – дві смерті 1 червня у госпіталі імені Юрія Липи: пацієнтка 1947 року народження, мешканка с. Дубляни Жовківського району, та мешканка с. Бірки Яворівського району, 1965 року народження. Підтверджений результат інфікування коронавірусом отримали 2 червня. Серед супутніх захворювань – ішемічна хвороба серця, кардіосклероз, цукровий діабет”, – повідомили у Львівській міській раді.

 

Коментарі

Позначки: , , ,