На Львівщині, станом на 07.00 19 березня, лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не було

Коронавірус 19 Березня, 2020 1 689

Ілюстрація: "Слово і діло"

В Україні 18 березня лабораторно підтверджено 2 випадки захворювання на коронавірус у Донецькій та Київській областях

В Україні 18 березня лабораторно підтверджено 2 випадки захворювання на коронавірус COVID-19: Донецька область – 1 та Київська область – 1.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на ДСНС України, станом на 7 год. 19 березня на території України зафіксовано 16 випадків захворювання на коронавірус COVID-19 у 4 областях та м. Києві, а саме: Чернівецька – 10 (1 померла), м. Київ – 2, Київська – 2, Донецька – 1 та Житомирська – 1 (померла).

РБК-Україна дає статистику по областях на 19 березня

Чернівецька область – 10 випадків зараження. На даний момент в регіоні зафіксовано найбільше випадків інфікування коронавірусом по Україні. Перший випадок у країні був зафіксований 3 березня у жителя Чернівців. Другий випадок також виявили у чоловіка з Чернівців 12 березня.

17 березня з’явилося повідомлення про те, що в області від коронавіруса померла 33-річна жінка. Однак на наступний день чернівецькі лікарі спростували цю інформацію.

Також за інформацією МОЗ, позитивний тест на COVID-19 виявлений у осіб 31 і 18 років, 10-річної дитини, і двох маленьких дітей віком рік і 10 місяців і 6 місяців.

Житомирська область – 1 летальний випадок. У місті Радомишль 12 березня коронавірус підтвердили у 71-річної жінки, яка повернулася з Польщі. На наступний день, 13 березня, вона померла.

Київ – 2 випадки зараження. Інформація про підтвердження коронавіруса у двох людей у Києві з’явилася 16 березня.

Київська область – 2 випадки зараження. Тест на коронавірус показав позитивний результат у двох жителів Київської області 17 березня. Один з них – чоловік 44 років, який нещодавно був за кордоном. Пізніше стало відомо, що це нардеп Сергій Шахов. Другий випадок був підтверджений 18 березня.

Донецька область – 1 випадок зараження. Перший випадок зараження в області зафіксовано 18 березня. Тест виявився позитивним у 52-річного жителя Маріуполя, який нещодавно повернувся з Єгипту.

Підозра на коронавірус

Вінницька область. Перевіряється 4 можливих випадки інфікування COVID-19. Пацієнти знаходяться у ізольованих палатах у задовільному стані. Раніше всі вони прибули з країн з епідемією коронавіруса.

Львів. На перевірку відправлені тести 24 осіб. Повідомляється, що це молоді люди, що нещодавно повернулися з-за кордону, у всіх є симптоми коронавіруса.

Київ. У столиці перевіряють на інфікування COVID-19 військового пенсіонера. Він розповів про те, що нещодавно мав контакт з другом, у якого були симптоми ГРВІ і діти якого приїхали з-за кордону.

Івано-Франківська область. На наявність коронавіруса перевіряють 9 осіб. Також відомо, що в області від ускладнень грипу померла пацієнтка. Результати її тесту на коронавірус ще очікуються.

Чернігівська область. Тест пацієнтки на коронавірус відправлений на перевірку. Зараз вона знаходиться в Ніжинської міської лікарні, нещодавно повернулася з Італії.

Коментарі

Позначки: , , , , , ,