На Львівщині ніч минула без пацієнтів із COVID- 19

Коронавірус 01 Квітня, 2020 538

Фото: Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України/ФБ

На Львівщині у період з 23:50 год 31 березня до 9:00 години 1 квітня, з підозрою на коронавірусну інфекцію за ніч ніхто не звертався.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на ЛОДА, про це повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 44 особи.

На самоізоляції знаходяться 114 осіб. За увесь час виписано – 87 пацієнтів. Стан усіх хворих -середньої важкості або близький до задовільного. У 4- х пацієнтів важкий. Один пацієнт на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 245 людей.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. За увесь час в сумі у 156 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 89 осіб. У семи пацієнтів – позитивний результат тесту на коронавірус. Три особи знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Одна пацієнтка одужала.

 

1.04.2020 | Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 31 березня 2020 р.

 

Як повідомляє РБК-Україна, за даними МОЗ, за останню добу захворіли коронавірусом в Україні майже 100 осіб. Загальна кількість заражених зросла до 645, померли від хвороби 17 осіб, 10 одужали. Нові хворі Covid-19 виявлено в Одеській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Львівській, Волинській та Сумській областях, зараження також підтвердили в окупованому Донецьку.

У Чернівцях днем померли від коронавіруса відразу дві людини, ще один хворий помер в Сумській області. В Івано-Франківську померла породілля з підозрою на коронавірус. Народжений від неї немовля перебуває реанімації. У Тернополі у важкому становищі знаходиться інфікований 1,5-річна дитина.

У Києві кількість хворих збільшилася до 107 осіб. Всі пацієнти з пневмонією проходять обов’язкове тестування на коронавірус. Введена додаткова відповідальність за порушення карантину. “Перше порушення – штраф 17 тисяч гривень. Друге порушення 34 тисячі гривень. Ті, хто зовсім не розуміють і порушують правила третій раз – кримінальна відповідальність”, – заявив мер столиці Віталій Кличко. При цьому, уряд дозволив хворим коронавірусом у невідкладних випадках виходити в аптеки і магазини. Головною умовою є використання маски і дотримання дистанції в 1,5 метра.

Боротьба з коронавірусом в Україні

В Тернополі жителям заборонили збиратися групами більше двох осіб, в разі похорону до 10 осіб. Дітям до 14 років дозволено перебувати на вулиці тільки разом з батьками. У Дніпрі заборонили жителям відвідувати парки, зелені зони і пляжі.

В Києві за пікніки мерія встановила штрафи у розмірі від 1700 до 3400 гривень.

В Івано-Франківську ставлять КПП на в’їздах у місто. Всім проїжджаючим будуть проводити обов’язковий температурний скринінг.

Коментарі

Позначки: , ,