Львівська журналістка, у якої мама померла від коронавірусу, закликає не нехтувати недугою (ВІДЕО)

Коронавірус 14 Серпня, 2020 2 625

Ілюстрація: izbirkom

Журналіст Ксенія Клим, у якої мама померла від коронавірусу, закликає не нехтувати недугою і берегти себе та оточуючих.

Як пише «Четверта студія», відео з розповіддю Ксенії Клим, оприлюднив на своїй сторінці у ФБ Oleg Galiv.

«Коронавірус вбиває! Він забирає найрідніших! Я дякую Ksenija Klym за ці слова. За мужність розповісти і бажання вберегти інших. У Ксенії COVID-19 забрав Маму! У боротьбі за життя жінка вистояла 10 днів. Але організм не витримав. Вслухайтеся у те, що говорить Ксенія! І любіть тих, хто поруч, оберігаючи від недуги», – зазначив у коментарі до відео Oleg Galiv.

Це руки мого батька. У руках – останні квіточки для МАМИ. Він похапцем насмикав їх дорогою від лікарняного корпусу до моргу. Щоб востаннє подарувати МАМІ….

Вони трималися за руки, зрештою як і усі 45 років супружнього життя, коли привезла їх до лікарні. Жартували, посміхалися, багато згадували у приймальному покої лікарні. Тато обіцяв, що після лікарні, обов’язково відвезе мамусю в гори…
Таких, як мама і тато, було багато і усі в хорошому настрої. Їм усім, з підозрою на Covid-19 і легеньким початком пневмонії, пощастило. Для них ще знайшлися місця у переповненій лічниці.

Потім були 10 днів. 10 днів віри і твердого переконання, що так само з гарним настроєм за ручки я заберу своїх батьків додому….

Я пам’ятаю кожен день, кожну хвилину, кожен дзвінок і кожне слово за цих 10 днів… тільки якби я знала, що у п‘ятницю на 8-ий день лікування мамин дзвінок і матусині слова: «Оксаночко, я дуже люблю тебе…» будуть останніми…. якби знала!!!!!!

У неділю зранку моєї пташечки не стало…

Ми стояли під лікарняним моргом, щоб забрати матусю. Тата не відпускали на похорон, оскільки його лікування ще тривало.

Він прибіг під морг… він, священик, який 40 років спроваджував у обійми Господа сотні-тисячі людей, не зміг по-людськи попрощатися з матусею… тільки встиг насмикати цих польових квіточок і покласти їх у труну. Мамине тіло закрили у чорний мішок, останній одяг розклали поверх нього і татові квіточки поруч….

Бережіть один одного і не смійте блюзнірськи жартувати над цією страшною і згубною пошестю! Бережіть один одного, бо тільки Богові відомо, коли ви почуєте востаннє найдорожче «…я дуже люблю тебе…»

І щире ДЯКУЮ усім, хто був поруч, допоміг, підтримав, поспівчував...”,- написала на своїй сторінці у ФБ Ксенія Клим.

 

Коментарі

Позначки: , ,