Львівська ОДА заявила про стабілізацію ситуації із коронавірусом

Коронавірус 16 Квітня, 2021 46

Коронавірус. Фото з відкритих джерел

Сьогодні у Львівській ОДА відбувся брифінг щодо епідситуації в області, в якому взяли участь заступниця директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Шурпяк та заступниця директора з інформаційно-аналітичної роботи Львівського обласного регіонального лікувально-діагностичного кардіологічного центру Тетяна Тарасова.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Ірина Шурпяк зазначила, що на стаціонарному лікуванні зараз перебуває 3168 пацієнтів, з яких 220 – в реанімації, і 69 – на апаратах ШВЛ.

«Можемо говорити про стабілізацію ситуації в області на даний момент і про те, що карантинні заходи дають свій ефект.  Тому вкотре закликаємо  дотримуватись карантину», – зазначила Ірина Шурпяк.

Вона також розповіла про проект вакцинації населення Моршина. Зокрема, що проект був узгоджений на рівні департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Реалізація такого пілотного проекту спрямована на збільшення обсягів вакцинації. Зокрема, такий захід дозволить провести оцінку процесу вакцинації на усіх його ланках, використати отримані результати при переході до масової вакцинації у всій області, популяризувати вакцинацію, по якій у нас непогані показники. Минулої доби було провакциновано 2650 осіб. Львівщина і надалі є серед лідерів в Україні по обсягах вакцинації», – наголосила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Коментарі

Позначки: ,