Львівщина пасе задніх у тестуванні населення на коронавірусну інфекцію

Коронавірус 22 Травня, 2020 697

Фото ілюстративне. Джерело: "Новини Полтавщини"

Навіть Рівненська і Волинська області випереджають Львівщину у тестуванні людей на коронавірус

МОЗ оприлюднило статистику проведення тестувань населення на коронавірусну інфекцію.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на прес-центр МОЗ, Львівська область пасе задніх у цій роботі.

За оприлюдненими даними графіку проведення тестувань, навіть Рівненська і Волинська області випереджають Львівщину у тестуванні людей на коронавірус.

 

Як повідомляє МОЗ, в Україні за минулу добу зафіксовано 442 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 29 у дітей та 74 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 127 осіб. Одужали за добу 358 осіб, а померли 9 осіб.

▪️ За останню добу проведено 8923 тестування методом ПЛР.

▪️ Найбільшу кількість підтверджених випадків за останню добу зареєстровано у Чернівецькій області (63), Львівській області (65), а також у місті Києві (47).

▪️ З 22 травня почав діяти другий етап пом’якшення каратину. Зокрема, в регіонах, яким дозволено послабити карантинні обмеження, відновлюється робота громадського транспорту (в тому числі приміського та внутрішньообласного), дозволені релігійні заходи (1 людина на 10 кв. м), дозволена робота готелів (без ресторанів). З 1 червня відкриються спортзали, фітнес-центри, басейни, відновиться міжобласне перевезення. З 10 червня можна буде перебувати в приміщеннях кафе і ресторанів.

 

 

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,