Львівщина не готова до нової хвилі захворювання на коронавірус, – Синютка

Коронавірус 07 Жовтня, 2020 186

Синютка

Спрут «зелених» і місцевої влади у Львові. З наближенням 25 жовтня Андрій Садовий відчутно стає все більше нервовим. Вчора жертвою маніпуляцій його медіа стала лабораторія, де проводять ПЛР-тестування, яку відкрила лікарня швидкої медичної допомоги Львова на базі Держпродспоживслужби у Львівській області.

Як пише «Четверта студія», про це написав на своїй сторінці у ФБ народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

«20 липня лабораторія запрацювала, а мерія офіційно заявила, що з міського бюджету виділено на обладнання «майже 1,9 млн грн» (джерело: https://city-adm.lviv.ua/…/280352-zapratsiuvala…).  І саме таку суму я озвучив під час прес-конференції, яку провів разом з членами команди «Європейської Солідарності». Я додав, що міській владі ще потрібно прозвітувати, на що потрачено 5 млн грн (із загальної суми 7 млн грн), які міська рада призначила на облаштування лабораторії в лікарні швидкої медичної допомоги Львова», – зазначається у дописі.

Як наголошується, медіа Садового про 1.9 млн гривень промовчали, натомість вони процитували рішення виконкому міської ради з травня (затвердженого ухвалою міської ради) про виділення 3 млн грн на ремонти приміщень у лікарні швидкої допомоги для облаштування лабораторії, 4 млн грн – на закупівлю обладнання.

«Справою жонглювання цифрами міськими чиновниками ще мають зайнятися компетентні органи», – наголошує Синютка.

Як пише нардеп «на цьому можна було б поставити крапку, якби не спосіб діяльності, а краще сказати бездіяльності влади – «зеленої» і місцевої – у справі боротьби з пандемією корона вірусу».

«Разом із членами нашої команди я попередив, що Львів і Львівщина не готові до нової хвилі захворювань, які стрімко наростають по всій країні. «Зелена» влада не використовує за призначенням коштів з фонду боротьби з коронавірусом (65 млрд грн), витративши їх на піар-акції Зеленського (12.5 млрд грн на “велике будівництво”). Львівщина також не отримала з фонду потрібних коштів.

У другій половині серпня в міській раді Львова стався спалах захворювань – захворіло понад 20 топ-чиновників. Діяти треба було негайно: робити тестування абсолютно всіх своїх працівників і запровадити у міськраді спеціальний режим.

Нічого з перелічених заходів не було зроблено», – йдеться  удописі Олега Синютки.

Він також інформує, що «тому я звернувся з депутатським зверненням до МОЗ з проханням щодо того, як саме має діяти міська влада, коли виявила спалах коронавірусу у стінах Ратуші. Міністерство повідомило, що потребує… 30 днів для вивчення цього складного питання. І відповіді таки не надали по сьогоднішній день».

«Звідси я зробив висновок: у Львові і на Львівщині головним викликом у боротьбі з коронавірусом є знищення спрута, який створила обласна і міська влада. Спрута відсутності коштів на медицину, оборудок на ремонті доріг та покривання злочинної бездіяльності міської влади в боротьбі з пандемією.

Висновок потрібно повторювати, бо від правильного діагнозу залежить здоров’я і життя мешканців нашого міста та області», – наголошує Синютка.

 

 

Спрут «зелених» і місцевої влади у ЛьвовіЗ наближенням 25 жовтня Андрій Садовий відчутно стає все більше нервовим….

Опубліковано Олег Синютка Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , , ,