Львівщина на другому місці за темпами вакцинації проти коронавірусу в Україні

Коронавірус 22 Квітня, 2021 94

Наталія Тімко. Фото Четверта студія

39 120 осіб на Львівщині отримали першу дозу вакцини від COVID-19.

Про це сьогодні, 22 квітня, на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради розповіла  в. о. генерального директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Наталія Іванченко, пише Четверта студія.

Вона повідомила, що станом на 21 квітня 37 703 особи отримали щеплення індійською вакциною Covishield, 907 – китайською CoronaVac, 510 – Pfizer . Pfizer на Львівщину привезли поки що не багато, лише 1170 доз. Згідно з картою імунізації, розробленої Міністерством охорони здоров’я,  поки що претендентами на щеплення цією вакциною  є виключно люди, які перебувають в закритих закладах інтернатного типу, прикордонники та працівники МНС.

“Малорухливих людей, які не можуть самостійно прийти в поліклініку, а також вчителів, які працюватимуть під час проведення ЗНО та працівників міграційної служби  вакцинують препаратом CoronaVac. Наступного тижня на Львівщині очікують  ще велику партію вакцини AstraZeneca. Надалі буде ще  Pfizer в достатній кількості”, – наголосила Наталя Іванченко.

Загалом найбільш вакцинованою в Україні категорією населення є особи віком від 20 до 39 років. Медики запевняють, що кожен  пацієнт, щеплений один раз, отримає вакцину того ж типу для повторної процедури.

“Все відбувається під контролем лікарів, працівників медичних бригад навчають особливостей роботи з кожним препаратом окремо. Дуже важливо, що перед тим як проводити щеплення, медики проходять спеціальні тренінги. Завершується другий етап вакцинації й загалом на Львівщині пацієнти добре її переносять, з’явилася довіра людей до такого способу захисту здоров’я.  На Львівщині ми спостерігаємо позитивну тенденцію, що кількість охочих вакцинуватися постійно  зростає”, – звернула увагу голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства Анна Ярмола

Коментарі

Позначки: ,