Лікар-інфекціоніст розповів про особливість “другої хвилі” COVID-19 в Іспанії

Коронавірус 16 Вересня, 2020 11 406

Фото: Укрінформ

Зменшується кількість померлих

В Іспанії кількість нових випадків “другої хвилі” майже досягла кількості нових випадків “першої хвилі”, однак кількість померлих різко зменшилась.

Як пише “Четверта студія”, про це пише на своїй сторінці у ФБ заступник директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

“Цікава особливість “другої хвилі” Covid-19 в Іспанії. Кількість нових випадків “другої хвилі” майже досягла кількості нових випадків “першої хвилі”, однак кількість померлих різко зменшилась!”, зазначив Ігор Берник.

 

Як повідомлялося, Іспанія належала до найбільших уражених коронавірусною інфекцією країн Європи. Завдяки жорстким обмеженням ситуацію вдалося взяти під контроль. Однак у багатьох регіонах країни вже почалася друга хвиля захворюваності на COVID-19. Як повідомила 13 серпня влада країни, протягом попередньої доби було зафіксовано майже три тисячі нових випадків інфікування.

П’ять іспанських регіонів німецьким Інститутом імені Роберта Коха вже віднесені до зон ризику, серед них – Каталонія та Мадрид. За повідомленням видання Bild, аналогічне рішення інститут ухвалив і щодо популярного у німців курортного острова Майорка.

Коментарі

Позначки: , , ,