Курорт Моршин може стати центром ізоляції для осіб, які повернулися із-за кордону

Коронавірус 07 Квітня, 2020 335

Фото: Моршинська міська рада/ФБ

Мер Моршина заявив, що таких умов у місті немає

ДП «Моршинкурорт» може стати місцем обсервації (ізоляції) для осіб, які повертаються із-за кордону.

У міській раді Моршина заявили, що «таких умов на сьогодні у місті Моршині немає».

«Визнано реальний стан каналізаційних очисних систем міста Моршин (незавершена реконструкція) таким, що не дозволяє здійснити знезараження стічних вод на КОС», – йдеться у рішенні комісії ТЕБ і НС.

5 квітня 2020 року у залі засідань міської ради відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії міський голова, голова комісії з питань ТЕБ і НС Руслан Ільницький повідомив членів комісії, що органи державної виконавчої влади без інформування міської ради, міського голови, голови міської комісії зпитань ТЕБ і НС, скерували до ДП «Моршинкурорт» фахівців, які мали б встановити готовність корпусів підприємства для їх перетворення у місця обсервації (ізоляції) для осіб, які повертаються з-за кордону.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє Моршинська міська рада на своїй сторінці у ФБ.

Як зазначається, за наполяганням міського голови та погодженням керівників Стрийського районного управління ГУ держпродспоживслужби у Львівській області та Стрийського міськрайонного відділу ДУ «Львівський обласний державний лабораторний центр» було утворено відповідну міжвідомчу комісію, яку очолив заступник міського голови Володимир Левкович.

Як повідомили у Моршинській міській раді, результати роботи комісії розглянуто на засіданні комісії ТЕБ і НС та прийняті відповідні рішення, а саме:

– визнано реальний стан каналізаційних очисних систем міста (незавершена реконструкція) таким, що не дозволяє здійснити знезараження стічних вод на КОС;

– встановлено, що корпуси ДП «Моршинкурорт» не можуть бути використані для тимчасової обсервації (ізоляції) осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19 відповідно до п.2 Додатку до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 2 квітня 2020 року №6.

Відповідне рішення міський голова, голова міської комісії з питань ТЕБ і НС підписав та відправив голові Львівської ОДА, голові обласної комісії з питань ТЕБ і НС, Державній комісії ТЕБ і НС та Головному державному санітарному лікарю України.

Міський голова Руслан Ільницький заявив, що підтримує створення місць для обсервації осіб, які повертаються з-за кордону, але за умов суворого дотримання вимог санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Таких умов на сьогодні у місті Моршині немає!»,- зазначається у повідомленні.

Фото: Моршинська міська рада/ФБ

 

Коментарі

Позначки: , , , , ,