Козицький прогнозує карантин щонайменше до середини травня

Коронавірус 06 Квітня, 2020 463

Максим Козицький

“Чим більш жорсткі правила ми введемо до 24 квітня, тим швидше після завершення карантину має відновитись економіка, вона тоді зможе почати швидше працювати”

Голова Львівської ОДА Максим Козицький прогнозує, що карантин, запроваджений 12 березня, триватиме щонайменше до 16 травня. Про це він сказав в ефірі Tvoemisto.tv під час бізнес-сніданку BreakWest, пише Перець.

За словами Максима Козицького, потрібно щонайменше два місяці, аби стабілізувати ситуацію із захворюваністю у випадку, коли немає загострень і різкого збільшення динаміки.

Водночас голова ЛОДА додає, що йому, як людині, яка прийшла на посаду із бізнесу, хотілось би знати точні дати, аби мати змогу розрахувати ресурси і бюджет.

Також Максим Козицький додає, що поки карантин в Україні оголошений до 24 квітня, деякі карантинні заходи варто посилити, адже економіка наразі і так не працює на повну потужність.

«Чим більш жорсткі правила ми введемо до 24 квітня, тим швидше після завершення карантину має відновитись економіка, вона тоді зможе почати швидше працювати», – каже Максим Козицький.

Голова ЛОДА порівняв правила карантину на Львівщині із правилами в інших областях і додав, що у Львівській області не перекривають дороги і не зупиняють роботу усіх підприємств, тож економічне падіння не має бути катастрофічним.

Коментарі

Позначки: ,