Кличко анонсував нові умови роботи центру вакцинації у Києві

Коронавірус 11 Червня, 2021 220

Коронавірус. Фото з відкритих джерел

Київський центр вакцинації у Міжнародному виставковому центрі з наступних вихідних змінить алгоритм роботи для пришвидшення темпів вакцинації.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 11 червня, пише Четверта студія.

“Щоб пришвидшити темпи вакцинації, ми вдосконалюємо роботу центру вакцинації. З наступних вихідних алгоритм його роботи буде дещо змінений. Відтепер, щоб вакцинуватися треба зайти за посиланням на сайт сервісу helsi.me та вибрати бажаний день і час”, — заявив він.

За його словами, підтвердження запису на щеплення охочі вакцинуватися отримуватимуть через SMS-повідомлення, яке потрібно показати у пункті вакцинації разом з паспортом і попередньою зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку “Дія”.

“Більше часу процедура вакцинації забирає в тих людей, які не підписали декларацію з сімейним лікарем. Оскільки потрібно заповнювати необхідні документи, витрачаються не 7 хвилин, а пів години”, — додав Кличко.

Водночас мер зазначив, що всього у центрі вакцинації в Міжнародному виставковому центрі вакцинувалися 8,5 тисяч людей, минулими вихідними щеплення отримали 5 тисяч осіб. Також для ефективного проведення щеплень там збільшили кількість медичних бригад та розмежовано відвідувачів.

Коментарі

Позначки: , ,