Кабмін закликав скасувати поїздки у межах України (ВІДЕО)

Коронавірус 15 Березня, 2020 270

Ілюстрація з відкритих джерел

 Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав українців не подорожувати.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на УНІАН, відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Звернення прем'єр-міністра України за пісдумками позачергового засідання Уряду

Уряд ухвалив низку кроків на виконання рішення РНБО щодо протидії поширенню коронавірусу в Україні. Ситуація в країні розвивається за помірним сценарієм. Але все залежить від кожного з нас. Спільними, узгодженими діями ми здатні мінімізувати вплив цієї біди.

Опубліковано Денис Шмигаль Субота, 14 березня 2020 р.

«Сьогодні Кабінет міністрів України прийняв низку кроків щодо виконання рішення Ради національної безпеки і оборони. Вони мають на меті протидію і недопущення поширення коронавірусу в Україні. Сьогодні Україна залишається країною, в якій ситуація з коронавірусом розвивається за помірним сценарієм. Кластерів і великих спалахів хвороби у нас на щастя, поки немає. Ми робимо все, щоб вони не виникли», – зазначив Шмигаль.

За його словами, для координації боротьби з коронавірусом в Україні створено оперативний штаб, який обробляє поточні дані щодо коронавірусу і надає аналітичні висновки.

Шмигаль також підкреслив, що з 00:00 понеділка, 16 березня, кордони України для іноземців будуть закриті.

«Ми завжди щиро раді поверненню українських громадян. З 16 березня ми закриваємо пункти пропуску на кордонах і пасажирські сполучення України з іншими країнами. Тому закликаю громадян України, які перебувають за кордоном, швидше повернутися додому», – додав він.

 

Коментарі

Позначки: , , ,