Хроніка COVID-19 на 2 квітня: коронавірусом в Україні заразились 794 людини

Коронавірус 02 Квітня, 2020 4 020

У Львові стрічками перев’язали дитячі майданчики, фото Oleg Chupylo

Кількість заражених коронавірусом в Україні зростає з кожним днем. Станом на сьогодні в країні налічується майже 800 хворих. Кількість смертей від COVID-19 склала 20 осіб. При цьому випадки зараження виявлені практично у всіх областях.

Як пише «Четверта студія», детальніше про географію поширення коронавірусу, а також статистика МОЗ – у матеріалі РБК-Україна.

Статистика по областях на 2 квітня

Київ – 134 інфікованих. У столиці зараз найбільша кількість заражених по всій Україні. Перший випадок коронавіруса був зареєстрований 16 березня. За останню добу захворіли 25 людей. Серед них – однорічна дитина. Мер міста зазначив, що заразились люди, які не були за кордоном.

Чернівецька область – 104 інфікованих (2 летальних). Перше зараження в регіоні і в Україні підтверджено 3 березня.Переважна більшість хворих в області – старшого віку. П’ятеро людей перебувають на неінвазивній вентиляції легень. У зв’язку з коронавірусом, в області запровадили особливий режим в’їзду та виїзду.

Тернопільська область – 98 інфікованих (1 летальний випадок). Перший випадок COVID-19 був підтверджений 20 березня. В інфекційній лікарні лікуються 4 дитини, одному з яких 1,5 року, він у важкому стані. В області захворіли коронавірусом 32 медпрацівники.

Київська область – 57 інфікованих (2 летальні випадки). Про перший випадок COVID-19 в області стало відомо 17 березня. Заразився нардеп Сергій Шахов. Більше половини хворих лікується вдома. За останні вихідні померли двоє чоловіків у віці 47 і 49 років. Обухівський р-н лідирує за кількістю інфікованих – коронавірус підтвердився у 19 жителів району (в т.ч. у 2-х дітей).

Черкаська область – 52 інфікованих. Коронавірус вперше був виявлений в області 22 березня. Спалах COVID-19 зафіксований в місті Кам’янка. Через це обмежать в’їзд і виїзд з з цього міста.

Івано-Франківська область – 64 інфікованих (3 летальних випадки). Про перший випадок COVID-19 в області повідомили 19 березня. Дві людини померли в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі. Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що в місті можливо різке збільшення випадків COVID-19.

Вінницька область – 49 інфікованих. Перше інфікування в області підтвердилося 25 березня у вінничанки. 38 хворих зафіксовано у Вінниці. У місті розробили і офіційно затвердили власний протокол лікування коронавіруса. В області на коронавірус перевірятимуть усіх хворих на пневмонію.

Запорізька область – 18 інфікованих. Про перші випадки зараження COVID-19 стало відомо 25 березня. Також повідомляється про одну видужала пацієнтці. За день стало відомо про 6 нових заражень. Усі хворі зараз перебувають в ізоляції, їм надається медична допомога. Стан хворих легкої та середньої тяжкості.

Рівненська область – 15 інфікованих (3 летальних випадки). Вперше інфікування було підтверджено в регіоні 27 березня. У селі Тинне померли потім три людини. Також коронавірус підтвердився у робітниці дитячої бібліотеки.

Одеська область – 13 інфікованих. Про COVID-19 у цій області повідомили 24 березня. За останню добу заразився чоловік 1975 року народження з міста Подольськ, дівчина 2002 року народження з міста Южне та депутат міськради Южого. Також в області будуть проходити обсервацію 15 осіб, які повернулися в Україну з Грузії.

Сумська область – 19 інфікованих (2 летальні випадки). Перше підтвердження хвороби було отримано 25 березня у 78-річної жінки, яка в той же день померла. Наразі велика кількість заражених у Конотопському районі. 31 березня тут же зафіксована друга смерть від коронавіруса, померла 59-річна мешканка села Козацьке.

Дніпропетровська область – 9 інфікованих. Вперше коронавірус тут зафіксували 19 березня. За станом на 31 березня в області перевіряють на коронавірус 12 осіб. Також повідомляється, що одна людина вже видужав. Зокрема, влада Дніпра з 3 квітня посилюють обмежувальні заходи на період карантину.

Львівська область – 6 інфікованих. Про коронавірус у цій області повідомили 20 березня. За останню добу зафіксовані ще 13 нових підозр на коронавірус COVID-19. На самоізоляції знаходяться 122 особи. За увесь час виписано – 99 пацієнтів. З 2 квітня у Львові вводиться обов’язковий масочний режим в усіх магазину, заборона на пікніки в парках, а також закривають дитячі майданчики.

Донецька область – 6 інфікованих. Перший випадок коронавірусу був підтверджений 18 березня у жителя Маріуполя. Також в ОРДО у жінки підтвердили випадок захворювання коронавірусом. Жінка госпіталізована і перебуває в одній з лікарень Макіївки.

Житомирська область – 5 інфікованих (1 летальний випадок). Про перший випадок COVID-19 у цій області повідомили 12 березня. Заразилась мешканка Радомишля. Наступного дня вона померла.

Кіровоградська область – 6 інфікованих. Вперше коронавірус у цій області зафіксували 29 березня. За добу заразились ще дві людини. Ці хворі перебувають у стані середньої важкості під наглядом медиків.

Волинська область – 3 інфікованих. Коронавірус у цьому регіоні зафіксували 25 березня, перший випадок COVID-19 виявили у дитини. Також коронавірус був виявлений у директора міської клінічної лікарні та лікаря-гінеколога обласної лікарні. У Волинській області виявили чотири нових випадки зараження коронавірусом у медиків однієї з лікарень Луцька.

Хмельницька область – 6 інфікованих. Про перший випадок коронавірусу у цій області повідомили 27 березня. За добу кількість заражених коронавірусом зросла вдвічі – захворювання було встановлено ще у 3 осіб – двох жителей Хмельницького та мешканця Шепетівки.

Луганська область – 3 інфікованих. Про коронавірус у цьому регіоні повідомили 25 березня. Крім того, 29 березня на території ОРЛО зафіксували перший випадок зараження коронавірусом. Луганські медики госпіталізували жителя Слов’яносербського району, у якого виявили захворювання. У цій області діють обмеження на в’їзд.

Чернігівська область – 3 інфікованих . Перший випадок був підтверджений 26 березня у жителя Борзнянського району. 31 березня був лабораторно зафіксований третій випадок зараження в Корюківському районі.

Закарпатська область – 1 інфікований. Про перший випадок COVID-19 офіційно повідомили 26 березня. Заразилась 69-річна мешканка Мукачева. Наразі це єдиний випадок коронавірусу в області.

Херсонська область – 1 інфікований. Перше і єдине інфікування було виявлено 25 березня у мешканки Генічеська.

Полтавська область – 2 інфіковані. 27 березня був підтверджений перший випадок COVID-19 у 75-річної жінки з Кременчука. Згодом повідомили, що коронавірусом заразилась і її донька.

У Миколаївській області станом на 22:00 1 квітня не зареєстровано підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. Таким чином, цей регіон залишається єдиним в Україні, де досі офіційно не зафіксовано COVID-19.

Харківська область – 1 інфікований. У зведенні ЦГЗ відсутній випадок захворювання у Харківській області, про який інформували 20 березня. Як пише «Радіо Свобода», харків’янка, у якої діагностували коронавірус, перебуває в Київській області і після виявлення хвороби в область не поверталася.

Як повідомляє ДСНС України, за інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на 22 год. 1 квітня протягом доби лабораторно підтверджено 125 випадків захворювання на коронавірус COVID-19, а саме: Чернівецька – 39, м. Київ – 26, Івано-Франківська – 10, Тернопільська – 8, Київська – 7, Запорізька – 6, Львівська – 5,  Рівненська – 4, Волинська – 3, Хмельницька – 3, Полтавська – 3, Вінницька – 2, Одеська – 2, Черкаська – 2, Дніпропетровська – 1, Донецька – 1, Житомирська – 1, Кіровоградська – 1 та Чернігівська – 1. Протягом доби померло 3 особи, а саме: у Івано-Франківській області – 2 особи та Чернівецькій області – 1 особа. Виписано після лікування 2 особи у Запорізькій області.

Всього на території України зафіксовано 794 випадки захворювання на коронавірус COVID-19, померло 20 осіб, а саме: м. Київ – 160, Чернівецька – 143 (5 померло), Тернопільська – 106 (1 померла), Івано-Франківська – 74 (5 померло), Київська – 64 (3 померло), Черкаська – 54, Вінницька – 51, Запорізька – 19, Сумська – 19 (2 померло), Рівненська – 19 (3 померло), Одеська – 14, Львівська – 11, Волинська – 10, Дніпропетровська – 10, Донецька – 7, Кіровоградська – 7, Житомирська – 6 (1 померла), Хмельницька – 6, Полтавська – 5, Чернігівська – 3, Луганська – 3, Закарпатська – 1, Харківська – 1 та Херсонська – 1.

Виписано після лікування 13 осіб (Чернівецька – 7, Запорізька – 3, Дніпропетровська – 1, Львівська – 1 та Київська – 1).

Коментарі

Позначки: , , , , ,