Другий рік пандемії може виявитися важчим за перший, – ВООЗ

Коронавірус 15 Січня, 2021 590

Ілюстрація: vezha.ua

У Всесвітній організації охорони здоров’я вважають, що другий рік пандемії COVID-19 може бути більш жорстким, ніж перший.

Про це повідомив головний чиновник ВООЗ щодо надзвичайних ситуацій Майк Райан, “Reuters“, пише Четверта студія.

“Ми йдемо на другий рік цього (пандемії – ред.), це може бути навіть жорсткіше, враховуючи динаміку передачі та деякі проблеми, які ми спостерігаємо”, – сказав експерт.

Райан зазначив, що низка факторів призвели до збільшення випадків поширення вірусу у багатьох країнах, зокрема це і сезонні холоди у північній півкулі, особливо в Європі та Північній Америці, і збільшення контактів у приміщеннях.

В останньому добовому звіті ВООЗ припустила, що одним із факторів нової хвилі поширення коронавірусу став курортний сезон.

Технічний керівник ВООЗ щодо COVID-19 Марія Ван Керхове також попередила: “Після канікул у деяких країнах ситуація значно погіршиться, перш ніж налагодиться”.

З моменту початку пандемії число загиблих від коронавірусу SARS CoV 2 в усьому світі наближається до 2 мільйонів осіб, при цьому були інфіковані близько 91,5 мільйона осіб, якщо вірити офіційній статистиці країн.

На тлі побоювань щодо поширення світом більш заразного варіанту коронавірусу, вперше виявленого у Великобританії, уряди по всій Європі оголосили в середу жорсткіші та довші обмеження для запобігання поширенню коронавірусу.

Коментарі

Позначки: