До України виявили бажання повернутись ще 20 тис. українців, – МЗС

Коронавірус 26 Березня, 2020 178

Фото: ФБ/Томаш Барт

За кордоном України залишається щонайменше 20 тисяч українських громадян, які виявили бажання повернутись додому.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на УНН, про це в ефірі телеканалу “Україна 24” сказав очільник МЗС Дмитро Кулеба.

“20 тисяч українців – це ті, які виявили бажання повернутися в Україну і проінформували про це консульства і посольства України. Тепер логістика їх повернення буде суттєво ускладнена”, – сказав Кулеба, та додав, що причина не лише у закритті кордону для регулярних пасажирських перевезень з 27 березня, але й через те що авіасполучення згортають й інші країни.

Міністр підкреслив, що від самого початку виступав за повернення з-за кордону громадян України, але водночас зауважив, що необхідно забезпечувати максимально жорсткий контроль для тих, хто повертається.

Нагадаємо, станом на вечір 25 березня, за даними МЗС, в Україну з-за кордону було евакуйовано 82 804 українці.

Нагадаємо, станом на вечір 24 березня в Україні зафіксовано 145 випадків зараження COVID-19.

Спалах коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, був вперше помічений у китайській провінції Хубей наприкінці 2019 року. З того часу зараження цим вірусом було зафіксовано у більш ніж 130 країнах світу, включаючи Україну. Починаючи з 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення хвороби — пандемією.

 

Коментарі

Позначки: , , ,