Червоноградську міську раду закрили для відвідувачів через спалах COVID-19 серед працівників ради

Коронавірус 25 Вересня, 2020 136

Ілюстрація: ФБ

«Білий дім» – на карантині. На лікарняному перебувають двоє заступників мера – Дмитро Балко та Наталія Турко та секретар міськради Олександр Грасулов.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «НЕО Радіо», станом на 21 вересня у 15 працівників Червоноградської міської ради діагностовано пневмонію. Згідно з інформацією Львівського обласного лабораторного центру, серед цих хворих підтверджений один випадок захворювання на Ковід. В інших – не має результатів ПЛР тестів.

Керуючий справами виконавчого комітету ЧМР Георгій Тимчишин підтвердив інформацію про те, що захворіли і перебувають на лікарняному перший заступник міського голови Червонограда Дмитро Балко, заступник міського голови Наталія Турко, а також секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов. Інші працівники мерії, як контактні, на самоізоляції не перебувають. Із керівництва міської ради на роботі міський голова Андрій Залівський, заступник голови – Володимир Коваль та керуючий справами виконкому Георгій Тимчишин.

На сьогодні міська рада закрита для відвідувачів. Звернутися до фахівців можна телефоном – у вестибюлі мерії встановлено стаціонарний телефон із номерами у відділи. Тож, якщо спеціаліст не на лікарняному, то він виходить до відвідувача, приймає заяву чи документи, тобто вирішуються питання в індивідуальному порядку.

https://www.facebook.com/neoradioua/posts/4010146062334384

Коментарі

Позначки: ,