Будинку вчених у Львові дозволили відновити діяльність

Коронавірус 15 Грудня, 2021 168

Будинок вчених у Львові

Будинку вчених у Львові дозволили відновити діяльність за умови дотримання встановлених протиепідемічних заходів. Таке рішення 13 грудня ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це у коментарі Суспільному повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, пише Четверта студія.

Він розповів, що за порушення Будинок вчених оштрафували. Цей штраф оплачений.

“Якщо є порушення, фіксується протокол, комісія виносить рішення. Відповідно після того, коли штраф сплачений, коли є звернення щодо усунення порушень, тоді комісія може розглядати питання про відновлення роботи”, — сказав Андрій Москаленко.

Він також додав, що у разі повторних порушень, заклад зможуть знову оштрафувати. За словами Андрія Москаленка, від початку пандемії 40 закладів у Львові закривали через порушення карантинних норм. Вони відновлювали діяльність, усунувши порушення.

27 листопада у день вшанування жертв Голодоморів, у Будинку вчених відбулось святкування дня народження одного із блогерів.

Попри те, що у Львівській області ще діяла “червона” зона, на вечірці не дотримувалися карантинних вимог. Через це міська рада призупинила господарську діяльність Будинку вчених.

У львівському Будинку вчених заявили, що не будуть проводити святкувань у поминальні і траурні дні.

Таке рішення 1 грудня ухвалила Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки.

Святкувань не проводитимуть, підтвердив заступник директора Будинку вчених Василь Мастикаш.

Коментарі

Позначки: , ,