500 тисяч українців висловились за відставку міністра Степанова

Коронавірус 20 Жовтня, 2020 205

Максим Степанов З візитом на Львівщині, фото 4studio

В Україні зібрали уже понад 500 тисяч підписів українців за відставку міністра охорони здоров’я України.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат України Тарас Батенко, пише Четверта студія.

“Ми не знали після виступу Президента України, що у нас в країні все так прекрасно. А країні все-таки не до сміху. Трибуна і сцена це різні речі. Нас зараз дивляться мільйони українців. Слухають мільйони, як влада та Уряд не здатні захистити націю від викликів, як влада піариться в умовах пандемії, що нагадує пирування під час чуми”, – зазначає Тарас Батенко.

Він додає: “Як парламент може аплодувати на слова Президента про смертність від COVID в країні, і це в день коли зареєстрували в Україні рекордну кількість смертей”.

“Людей уже нудить від цієї цинічної брехні, яка лунає від Уряду за останні пів року боротьби з коронавірусною інфекцією. Люди відкладають гроші на так званий “ковідний пакет”, який має забезпечити держава, як на останній свій “чорний день””, – зазначає парламентарій.

Він поінформував, що політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» зібрала уже понад 500 тис підписів українців за відставку міністра охорони здоров’я.

“І сьогодні, питання боротьби з коронавірусом дорівнює питанню національної безпеки. Президент Зеленський поставив незадовільну оцінку парламенту, очевидно це справдлива оцінка монобільшості. Ми чекаємо так само на негативну оцінку і для Уряду. І не будьте, як казав Василь Стус, “кублом злодіїв, гвалтівників”, такими як партія більшовиків, які засіли сьогодні в парламенті. Думаймо про народ”, – підсумував Батенко.

Коментарі

Позначки: , , , , ,