Зі Львова вирушив «Буковельський експрес» (ФОТО)

Галерея 25 Грудня, 2021 1 952

Віднині зі Львова до Буковелю щодня курсуватиме «Буковельський експрес».

Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, пише Четверта студія.

Новий регіональний потяг запустили до найбільших гірськолижних курортах України, а зокрема – станції Татарів (Буковель), від якої курсують автобусні шатли до Буковеля.

Зі Львова «Буковельський експрес» відправлятиметься щодня о 6:40 год.
Курсуватиме – через Галич (Івано-Франківська область), Надвірне, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів (Буковель), Ворохту та прибуде на станцію Ясіня (Закарпатська область) о 12:25 год.

Зворотньо поїзд щодня вирушатиме о 16:30 год. У Львові зможемо бути о 22:10.

Сучасний дизель-потяг, який курсуватиме на маршруті, створили на Крюківському вагоннобудівному заводі і він пристосований до перевезення маломобільних груп населення.
Максимальна швидкість потягу 140 км/год, а в складі має три вагони. Разом це – 170 місць.

«Для подальшого спільного розвитку залізничного сполучення в західному регіоні України, сьогодні о 6.30 на Львівському вокзалі, проводжаючи «Буковельський експрес» у його перший рейс, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація та акціонерне товариство Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia підписали меморандум. Документ діятиме в межах програми Президента України Велике будівництво і, я сподіваюся, означатиме значні переваги при виборі об’єктів для реалізації та залученні коштів із Держбюджету.

Також в межах меморандуму зробимо разом усе можливе, аби якнайшвидше модернізувати і розвинути залізничне сполучення в області та українських Карпатах.

Як не крути, Львів є головним містом Західної України, його столицею. Саме ми маємо великий сучасний міжнародний аеропорт, котрий за кількістю пасажирів є третім в Україні після двох київських. І саме сюди прибуває хвиля туристів, зокрема і з арабських країн. З новим і якісним залізничним сполученням, нам вдасться затримати гостей на більше часу у нашому регіоні. А це означає – залучити більше грошей у місцеву економіку, розвинути сервіс, а отже і самі наші громади.

Напередодні Нового року і Різдва нове сполучення є вчасним чудовим подарунком – і туристам, і курортам. Тепер точно – зустрінемося в Карпатах!», – написав Юрій Холод.

фото Юрія Холода

Коментарі

Позначки: