Жіноча білизна, кеш та барабани: у Львові яскравий пікет сесії міськради (ФОТО)

Галерея 19 Вересня, 2019 261

Пікет сесії ЛМР, 19.09.19, фото: 4studio

Сьогодні, 19 вересня, відбувається чергове засідання сесії Львівської міськради. Щоправда, не у приміщенні Ратуші, як зазвичай, а у Шевченківській райадміністрації. Виною всьому – ремонт сесійної зали.

Попри зміну локації, активісти не полінувались прийти під стіни установи, аби привернути увагу депутатів та керівництва міста до питання незаконних забудов у місті.

Так, активісти влаштували цілий перфоманс: розвісили на площі перед входом жіночу білизну, фото депутатів, муляжні купюри та били в барабани.

Активісти принесли з собою масштабний банер з провокативним гаслом: “Члени виконкому, вбрання повій вам до лиця!”

Організатори акції кажуть, що причина безладу у містозабудові Львова – у Львівській міськраді, бо саме там видають містобудівні умови та обмеження, які не враховують прав мешканців та факту приналежності історичної спадщини міста до меж зони ЮНЕСКО.

Активісти переконані, що назріває справжній архітектурний колапс та вимагають від ЛМР встановити мараторій на видачу нових дозвольних документів у сфері містобудування у межах зони ЮНЕСКО, ї охоронній зоні історичного ареалу нашого міста.

Також львів’яни вимагають відкритого конкурсу на посаду головного архітектора Львова й відставки виконкому Львівської міської ради.

Додамо, що реакція депутатів на таку акцію під стінами зали засідань була неоднозначною: дехто відверто усміхався та робив фото, а інші називали такий перформанс глумом.

 

Коментарі

Позначки: , , ,