Зеленський відзначив високими державними нагородами дефлімпійців зі Львівщини

Фото

Президент відзначив високими державними нагородами дефлімпійців зі Львівщини, завдяки яким Україна вперше в історії посіла найвище місце в загальнокомандному заліку з-поміж усіх країн.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

На ХХ Зимовій Дефлімпіаді в Ерзурумі виступили близько 600 учасників з 36 країн.

Україну представили 36 спортсменів, зокрема восьмеро жителів Львівщини. Усі вони повернулися додому з медалями:

• Ярослав Гульоватий став чемпіоном з лижних перегонів (це перша в історії Львівської області нагорода на Дефлімпійських іграх);

• «Золото» з керлінгу завоювала наша пара дабл-мікст у складі Михайла Плесканки та Катерини Якимець;

• Тетяна Гливка, Маргарита Опря та Катерина Якимець стали чемпіонками командних змагань з керлінгу;

• Шахіст Денис Колб завоював «бронзу» у командній грі з рапіду в складі збірної України-2;

• Олександр Гаць, Михайло Плесканка та Роман Єфанов стали бронзовими призерами командних змагань у керлінгу.

За такі заслуги Президент відзначив наших земляків високими державними нагородами.