Завершився чемпіонат ДПСУ з кульової стрільби та службового двоборства (ФОТО)

Галерея 20 Червня, 2018 743

На полігоні Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби спортсмени-прикордонники показували свою майстерність у влучній стрільбі та витривалість з бігу. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

У чемпіонаті взяли участь 25 команд, понад 100 військовослужбовців з усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. Відмітимо, що чемпіонат присвячений пам’яті генерал-майора Ігоря Момота.

Останні дні змагань були одні із найнапруженіших для спортсменів. Вони долали дистанцію 3 кілометри зі стрільбою по 5 пострілів з автомата Калашникова з положення стоячи  після подолання 1-го та 2-го кілометрів. Це одне з найсерйозніших випробувань чемпіонату.

За результатами чемпіонату Державної прикордонної служби України з кульової стрільби серед регіональних управлінь перше місце посіла команда Північного регіонального управління. Друге місце виборола команда Західного регіонального управління. Третє призове місце дісталося команді Східного регіонального управління.

Серед прикордонних загонів перше місце посіла команда мобільного загону «ДОЗОР». Друге місце виборола команда ОКПП «Київ». Третє призове місце дісталося команді Сумського загону.

За результатами змагань чемпіонату Державної прикордонної служби України з службового двоборства серед регіональних управлінь почесне перше місце зайняла команда Західного регіонального управління. Друге місце  посіла команда Східного регіонального управління. Третє місце зайняла команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Переможців та кращих спортсменів-прикордонників у змаганнях урочисто нагороджено кубками, медалями і грамотами. Керівництво Держприкордонслужби та Головного центру щиро вітає переможців чемпіонату та бажає спортсменам вдосконалення майстерності, досягнення найвищих спортивних вершин та нових звершень.

Коментарі

Позначки: