Юнацька збірна Львівщини завершила виступи в Кубку України-2021 зі стрибків у воду

Цими днями у столичному спортивному комплексі «Ліко» завершилися змагання за програмою Кубку України зі стрибків у воду серед юнацьких вікових груп «А» і «В». Саме ці змаганнястали головним стартом для відбору до складу збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи серед юніорів, що планується провести у хорватській Рієці в червні ц.р.

Про це ІВ Четверта студія повідомила Оксана Вацеба

За медалі Кубку України у двох вікових категоріях (категорія “А”: 16-18 років; категорія “В:14-15 років) змагалося майже 100 учасників, які представляли збірні 8 областей країни та міста Києва.

Молоді стрибуни у воду визначали кращих з поміж себе у таких змаганнях:

– індивідуальні стрибки з трамплінів 1 м, 3 м та вишки 5 м, 7,5 м, 10 м;

– синхронні стрибки з трампліна 3 м, вишки 5 м, 7,5 м та 10 м.

Найкращий результат серед представниківЛьвівщини, продемонструвала львів’янка Віра Середяк, яка в парі з Мариною Кузьмук (Київ), зупинилася за крок від бронзової медалі, посівши четверте місце у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну (194,04 бали). Дівчатам із Запорізької області, які посіли третє місце, пара Середяк / Кузьмук поступилася шістьма балами.

В індивідуальних стрибках з 1-метрового трампліну Віра Середяк продемонструвала 11-ий результат у фіналі вікової групи «В».

У змаганнях серед юнаків у палаці спорту «Ліко» Ілля Шломяк (Львів) потрапив у два фінали: стрибки 1-метрового та 3-метрового трамплінів (група «В»), де двічі завершив виступи на 12-ій позиції. А разом зі своїм на чотири роки молодшим братом Матвієм Шлом’яком, посів 10 місце (179,88 бали) у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну (групи «А» / «В», де з великим успіхом переміг дует у складі титулованих Олексія Середи (Луганська область) та Кіріла Болюха (Київ) із загальною сумою 302, 28 бали.

Варто додати, що в складі суддівського корпусу, успішно виконував функції рефері один з кращих фахівців зі стрибків у воду Дмитро Адамчук зі Львова.

Загалом за підсумками усіх шести змагальних днів, спортсмени з Києва стали переможцями Кубка України. На другому місці юні стрибуни з Луганщини, трійку найкращих замкнули представники Миколаївщини.