Якщо у тебе не було обшуків та допитів, то й патріот ти такий собі, – Маруся Звіробій у Львові

Галерея 04 Січня, 2020 5 668

Зустріч з Марусею Звіробій у Львові, 04.02.20, фото 4studio

Сьогодні, 4 січня, у Львові відбулась зустріч з українською патріоткою, добровольцем та волонтеркою Марусею Звіробій. Про це повідомляє кореспондент ІВ “Четверта студія”.

У центрі Львова зібралось кілька десятків громадян з активною громадянською позицією, аби з перших вуст почути про свавілля, яке зараз відбувається у судочинній системі країни, зокрема, під суд один за одним потрапляють патріоти та ветерани російсько-української війни, а у самої Звіробій відбулись обшуки через резонансний стрім – звернення до президента  Зеленського.

“Якщо раніше вектор нашої держави був чітко проукраїнським: подалі від Росії, в ЄС та НАТО, то зараз цього вектора немає. Звідси й проблема, бо неможливо щось довести людям, які вважають злочином відстоювати честь та гідність своєї держави”, – сказала Маруся Звіробій.

“Тепер якщо у тебе не було обшуків і ти не був на допиті, то й патріот значить ти так собі”, – саркастично додала вона.

Саму Марусю допит чекає вже 10 січня, але переймається вона зараз не так цим, як ситуацією, яка склалась довкола розслідування вбивства Павла Шеремета: під вартою перебуваються одразу троє проукраїнських активістів, воїнів АТО й волонтерів.

“Я провела цей Новий рік у товаристві Яни Дугар, бо це дитина, яка й життя толком жити не встигла, вона сирота, крім нас з вами у неї нікого нема. Попри те, що вона має 100% алібі й на момент вбивства Шеремета була у зоні АТО (це засвідчує її військовий квиток, записи КПП), її алібі чомусь не стали перевіряти й залишили під вартою й у нас є серйозні побоювання, що апеляційний суд, який от-от має відбутись, завершиться не на її користь, ми не можемо цього допустити”, – сказала Звіробій.

Також вона порадила всім, хто відчуває в собі сили та бажання доєднатись до змін у нашій країні, не чекати “якогось месії, бо його, швидше за все, не буде ближчий час точно”, а організовуватись самим:

“Зараз кожна організація, яка має керівника, дуже легко прикручується, достатьно залякати чи посадити одного і всі решта будуть тихенько, тож треба не дивитись на когось, а діяти самому й показувати приклад ближнім”, – переконана Маруся.

“У нас з тими, кого стан справ в Україні влаштовує, світоглядна прірва: так як ми не можемо зрозуміти як можна після Майданів та війни казати “какая разніца”, вони не можуть втямити хто ж нам в кінці кінців платить”, – зауважила активістка.

Додамо, що нині у центрі Львова триває поетично-музичний марафон “Білими ниткми” на підтримку Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугар, яких хочуть посадити за вбивство журналіста Павла Шеремета.

Коментарі

Позначки: , , , ,