Як у Львові на площі Ринок на ковзанці у хокей грали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 10 Лютого, 2019 259

День хокею у Львові, фото 4studio

Сьогодні, 10 лютого, мешканці та гості міста відзначають День хокею у Львові. Святкування розпочалися з хокейної гри на пл. Ринок за участю представників Збройних Сил Канади.

Всі охочі також мали змогу спробувати себе у ролі хокеїстів та скуштувати традиційного канадського кленового сиропу.

Хокейна гра выдбулась за участю команд хокейного клубу «Галицькі Леви» та Збройних Сил Канади (операція «ЮНІФАЄР»).

Початку матчу передувало виконання канадського та українського гімнів оркестром Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Опісля матчу всі охочі мали змогу долучитися до гри.

“Популяризація здорового способу життя — це крок до здорового майбутнього. Спорт має декілька місій. Одна з них — це визначити, хто є найспритніший, найсильніший, найшвидший. Але спорт має і ще одну почесну місію — нести дружбу. Сьогоднішній матч, який відбудеться на цій ковзанці, є яскравим тому підтвердженням. Я вітаю всіх присутніх із Днем хокею у Львові. Нехай сьогодні і в майбутньому перемагає лише дружба”, — промовив представник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковник Олексій Красюк.

Довідково: Операція «ЮНІФАЄР» — це місія канадських Збройних Сил, які працюють разом зі Збройними Силами України задля їх модернізації. Учасники операції «ЮНІФАЄР» працюють у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки поблизу м. Яворова.

Коментарі

Позначки: , ,