Як польські футбольні фанати палили фаєри на Личаківському кладовищі у Львові (ФОТО)

Галерея 11 листопадаа, 2018 48

Польські футбольні фанати ще 4 листопада на цвинтарі орлят, що на Личаківському кладовищі у Львові відзначали 100-річчя боротьби поляків проти ЗУНР.

Ультрас розгорнули на цвинтарі масштабний біло-червоний транспарант з текстом “Орлята львівські, 100 років – це гасло польську відвагу прославляє. Сілезія віддає шану для Львова, духовного міста Вроцлава” та палили фаєри.

Про акцію на кладовищі у Львові стало відомо лише 9 листопада, коли польські фанати опублікували відповідні фото на своїй Facebook-сторінці.

“Організація “Велика Сілезія” для орлят львівських і кресов’яків з нагоди 100-річчя героїчної оборони Львова відвідала цвинтар львівських орлят і футбольні уболівальники віддали честь найбільшим польським героям, про яких проукраїнська польська держава забула”, – йдеться на сторінці організації.

Також, у повідомленні вказано, що після відвідин Личакова ультрс прогулялися центром Львова, “вулиці якого пам’ятають пролиту польську кров на захист цього міста”, де біля Ратуші “їхнє враження від Львова підіпсули офіційні українські урочистості”.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,