Як перед Ратушею утворилась болотяна дорога із перешкодами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 07 Березня, 2019 57

Сьогодні, 7 березня, на площі Ринок активісти та місцеві мешканці влаштували акцію проти неналежного стану доріг та численних порушень у сфері містобудування.

Активісти вирішили привернути увагу громадськості до інфраструктури створивши імпровізовану дорогу з болота просто перед входом у Ратушу.

“Ця дорога символізує ті труднощі, з якими стикається середньостатистичний мешканець Львова, який придбав своє житло у першій черзі здачі будівництва. Відсутність доріг, рекреаційних зон, будь-якої території для дозвілля дітей, курсування важкої будівельної техніки, попри житлові і вже заселені квартали. Повз мій будинок щодня проїжджають десятки великогабаритних машин, які також загазовують середовище. Ми б хотіли сказати чиновникам, щоб вони проектували місто згідно з державними будівельними нормами. Ми хочемо раціональних розривів між будинками. Тобто прилеглих міжбудинкових територій, де діти можуть проводити час. У нашому кварталі немає де посадити дерево, бо всі вільні ділянки забудовуються. А невеликі міжбудинкові території пронизані інженерними мережами. Тому велике питання до виконавчого комітету міської ради, як вони видають ці дозволи? Щодня погіршується комфортне проживання людей”, – переконана жителька Малоголосківського району Львова Ольга Горбляк.

Активісти вимагали від мера та чиновників почути їхній клич та врешті зайнятись належним ремонтом доріг на противагу “ямковому” та навести лад у містобудівництві.

Коментарі

Позначки: , , , ,