Вигукнув гасло “Героям слава!” понад мільйон разів. Львів’янин потрапив до Книги рекордів (ВІДЕО)

Галерея 08 Вересня, 2021 118

Вигукнув гасло "Героям слава!" понад мільйон разів. Львів'янин потрапив до Книги рекордів

Працівник одного з львівських ресторанів увійшов до Книги рекордів України. За 14 років роботи Микола Панчеко вигукнув гасло “Героям слава!” понад 1 мільйон 200 тисяч разів. Цей рекорд потрапив до категорії “Державність”.

Як вдалося встановити рекорд дізнавалося Суспільне, пише Четверта студія.

Гаслом “Героям слава!” Микола Панченко відповідає на вітання гостей однієї з львівських ресторацій. Потрапити до закладу відвідувачі можуть після того як скажуть “Слава Україні!”.

“Моя робота — зустріти людей, навчити їх гасла, пригостити, а головне — підняти їм настрій”, — каже рекордсмен.

До своєї роботи чоловік ставиться як до просвітницької місії.

Вигукнув гасло “Героям слава!” понад мільйон разів. Львів’янин потрапив до Книги рекордів

Вигукнув гасло “Героям слава!” понад мільйон разів. Львів’янин потрапив до Книги рекордів

Вигукнув гасло “Героям слава!” понад мільйон разів. Львів’янин потрапив до Книги рекордів

“Те, що ми робимо, воно дає просвіт, серед молоді особливо. Люди знайомляться з тим, хто боровся за Україну, хто віддавав життя за це гасло. Адже за це люди вмирали. Тепер ми можемо говоримо вільно, слава Богу. Деякі не хочуть говорити, але ми це виправимо”, — каже Микола Панченко.

Перед тим як подати заявку на рекорд України, в адміністрації ресторану підрахували, скільки ж разів це гасло могло прозвучати.

“Підрахунок вели за статистикою закладу. Ми знаємо кількість людей, що нас відвідують за день. Рахували кількість відпрацьованих днів пана Миколи і кількість годин, які він відпрацював, і вивели формулу. Також усі підрахунки зробили представники Книги рекордів. Так ми встановили, що Микола Панченко досягнув такої відмітки як понад 1 млн 200 тисяч. Це є рекордом для України”, — каже менеджер закладу Мар’ян Пусак.

Про реєстрацію до останнього не говорили рекордсмену.

“Це було дуже приємно! Почалися дзвінки від знайомих, близьких, від рідних. Мене то омолодило на 10 років мінімум і я радий цьому дуже. Хочу ще трішки попрацювати, якщо Бог дасть сили, здоров’я. Попрацювати, щось корисне зробити і для держави, і для міста нашого”, — додає Микола Панченко.

Микола Панченко мріє сказати гасло як мінімум 2 мільйони разів.

Коментарі

Позначки: