Віктор Винник і МЕРІ запрошують на концерт-презентацію нового альбому у Львові

Галерея 26 Листопада, 2023 163

Жити, щоб пам’ятати!

Альбом про наше життя та любов до нього. В останній день осені-2023, 30 листопада, Віктор Винник і МЕРІ презентують у Львові свій сьомий студійний альбом “Жити, щоб пам’ятати”. Концерт-презентація відбудеться у Будинку офіцерів.

Початок о 18:00, повідомили організатори VINIL concert agency.

На початку літа 2023-го відбувся реліз сьомого за ліком студійного альбому Віктора Винника і МЕРІ «Жити, щоб пам’ятати». Нагадаємо, попередній альбом команди побачив світ у квітні 2022-го і називався «Так, я з України». 

Віктор Винник говорить про нову роботу так: «На перший погляд, може здатись, що альбом про війну, і це не дивно, враховуючи час, у якому ми живемо. Але це не так. На воєнну тематику там всього одна пісня. Я хотів зробити альбом про життя. Тому там присутня і лірика, і романтика, і навіть балканські ритми. Бо зараз ми б’ємось саме за життя в усіх розуміннях цього слова, а отже, і музики «про життя» треба багато…»

30 листопада почути усі пісні альбому наживо зможуть львів’яни. Львів стане другим містом після Києва, у якому відбудеться презентація альбому. Фронтмен гурту Віктор Винник зазначає, що ця подія буде особливою, адже її програма не лише міститиме нові пісні, а й також всіма улюблені хіти. Крім того, відбудеться вона у Будинку Офіцерів. На цій локації Віктор Винник і МЕРІ виступлять вперше. 

Будинок офіцерів у Львові має невеликий зал, тож музиканти очікують побачити на концерті суто “своїх” людей та “свою” публіку. “Такі концерти для артиста є значно відповідальнішими, адже там не буде випадкових людей, там буде публіка, яка знає, куди вона прийшла, і для чого. Тобто це не буде надто сумний чи серйозний концерт. Альбом “Жити, щоб пам’ятати” насамперед про життя, відповідно ми й будемо старатися наповнити його тим самим життям!” – зазначає Віктор Винник.

30 листопада / 18:00 – Будинок офіцерів у Львові (вул. Театральна 22)

Квитки доступні за посиланням.

Коментарі

Позначки: ,