Урбаністи Садового закорковують рух ще на одній вулиці Львова (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Галерея 03 Липня, 2020 1 774

Урбаністи Садового закорковують рух ще на одній вулиці Львова. Фото Четверта студія

На перехресті пр. Чорновола- вул. Варшавська облаштовують острівець безпеки з велопроїздом і пішохідним переходом

На пр. Чорновола триває облаштування велодоріжки. Роботи розпочаті минулого року і планують повністю завершити цього року. Вартість будівельних робіт становить 36 млн грн. Одним з елементів проекту є облаштування острівця безпеки на перехресті пр. Чорновола -вул. Варшавська. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Четверта студія.

Острівець призначений для скерування руху транспортних засобів, що, в першу чергу, підвищить безпеку руху транспорту. Також тут буде облаштовано велопереїзд і пішохідний перехід.

«Ми вже другий рік реалізовуємо проект будівництва велопішохідної інфраструктури на пр. Чорновола, від вул. Липинського до вул. Замарстинівська. Цього року плануємо його завершити в повному обсязі. Це хороший і потрібний проект для велосипедної інфраструктури, і він буде окрасою цієї вулиці і цього району. Фактично ця ділянка велодоріжки з’єднає раніше збудовані велодоріжки, які проходять від центральної частини міста, від пр. Свободи, до вул. Липинського, і нашу велодоріжку в смт Брюховичі, яку ми збудували позаминулого року. Тому будемо мати єдину артерію велосмуги від Брюхович і до центру Львова.

Загальна вартість будівельних робіт проекту складає 36 млн грн. Вже виконано приблизно 65% робіт”, — розповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, одним з елементів цього проекту є облаштування острівка безпеки на перехресті пр. Чорновола і вул. Варшавська. Острівець призначений для скерування руху транспортних засобів, що, в першу чергу, підвищить безпеку руху транспорту. Також тут буде облаштовано велопереїзд і пішохідний перехід. Відповідно, за словами посадовця, без облаштування острівка безпеки було б не можливим облаштування велопереїзду і пішохідного переходу. Така інфраструктура має підвищити комфорт пересування пішоходів і велосипедистів. Такі ж елементи будуть облаштовані на перехресті з вул. Замарстинівська.

Як наголошує Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», острівок безпеки завжди був на цьому перехресті. Однак він був намальований фарбою.

«Хочу акцентувати, що перехрестя пр. Чорновола — вул. Варшавська — вул. Замарстинівська — це перехрестя злиття і роз’єднання. Це не є перехрестя хрестоподібне. Тому згідно з державними будівельними нормами, острівок безпеки тут обов’язково мусить бути.

Також є ще одна норма, яка говорить, що якщо є острівок, який більше 10 м2, то він будується фізично, а не наноситься фарбою. Так, колись він був оформлений фарбою, та оскільки норми і правила дорожнього руху змінюються, тепер його необхідно збудувати, там паче, що облаштуємо через цей острівок пішохідний перехід і велосипедний переїзд.

Коментарі

Позначки: , , , ,