Українець виборов ІІІ-тє місце на чемпіонаті світу з картингу (ФОТО)

Українець виборов ІІІ-тє місце на чемпіонаті світу з картингу, фото організаторів

Олександр Бондарев виборов Подіум у Чемпіонаті FIA karting Academy Trophy

Перегони FIA karting Academy Trophy проходили у три етапи, де молоді гонщики віком 12-14 років, по одному представнику від кожної країни, змагалися за звання найкращого.

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

Усі були в рівних умовах, мали машини з однаковою комплектацією, тобто – все залежало тільки від майстерності учасників.

На останньому етапі Олександр демонструє непогану кваліфікацію, отримавши 5-ту позицію у своїй групі та 9-ту в загальній (серед 44 учасників). У трьох Хітах стартує 5-м та кожен з них завершує з результатом на другій позиції. Чудові Хіти дають йому змогу стартувати в Фіналі 3-м.

Першу частину перегонів Олександр тримається у лідерах, потім його атакують, однак він впевнено продовжує боротися за подіум, а на передостанньому колі його розвертає й він вибуває з перегонів. Суперника, який вдарив Олександра, дискваліфікували.

За підсумками усіх трьох етапів наш 12-річний український пілот продемонстрував вражаючу роботу, посівши загальне 3 місце

Подіум за титул на перегонах Світового рівня — це велика перемога для Олександра та нашої країни!

Нагородження переможців Чемпіонату Academy Trophy відбудеться наприкінці року у Парижі на офіційній церемонії Міжнародної автомобільної федерації FIA разом з пілотами F1 та переможцями інших офіційних перегонів FIA