У Жовтанцях запрацювала оновлена амбулаторія - Четверта студія

У Жовтанцях запрацювала оновлена амбулаторія

Галерея 25 Січня, 2019 46

Сьогодні, 25 січня, у селі Жовтанці, що розташоване у Кам’янка-Бузькому районі, відкрили оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

«Я гордий від того, що у нашій українській родині, народові вдалося побудувати потужну армію. Я гордий від того, що ми всі разом зуміли закласти фундамент для побудови нації, державності у спосіб створення Помісної церкви. Мені приємно, що розвивається українська мова. Перебуваючи за кордон, я гордо кажу усім, що є українцем. Україну знають, впізнають і поважають на міжнародній арені. Ми зараз реалізуємо низку реформ, зокрема і децентралізації, медичну та освітню. Будемо єдині, будемо розуміти, що ми є українці і годитися цим – і все у нас вдасться», – зазначив Роман Филипів.

Зазначимо, що Жовтанецька амбулаторія обслуговує населення Жовтанецької ОТГ, що складається з 12 сіл із адміністративним центром у с. Жовтанці – 8514 осіб та здійснює надання первинної медико-санітарної допомоги прикріпленому населенню, невідкладної медичної допомоги.

Починаючи з 2017 року у будівлі було замінено усі вікна та двері на енергозберігаючі. У 2018 році реалізовано проект по капітальному ремонті внутрішніх приміщень загальною сумою понад 2 млн грн. Відтак, внутрішні приміщення відповідають сучасним стандартам та санітарним нормам для здійснення медичної практики.

Амбулаторія с.Жовтанці надає весь спектр послуг, що передбачаються на первинному рівні та забезпечені двома автомобілями «швидкої» допомоги.

Також у амбулаторії є можливість зробити біохімічний аналіз крові, а у фізкабінеті є можливість скористатися апаратами УВЧ, Дарсонваль, електрофорез.

Коментарі

Позначки: , , , ,