У Винниківському шпиталі закупили нове обладнання

Галерея 16 Квітня, 2024 95

Фото

За три крайні роки у Винниківському шпиталі здійснили ремонти і закупили нове обладнання у майже десяти відділеннях.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Зокрема, відремонтували приміщення хірургії, урології, гінекології, травматології та ортопедії, артрології, вертебрології, нейрохірургії, фізичної реабілітації.

У відділенні реабілітації на дев’ятому поверсі встановили найсучасніше обладнання, триває ремонт четвертого поверху лікарні, де буде стаціонарна реабілітація. 

Також у медустанові замінили чотири старі ліфти, відремонтували ліфтові холи на всіх дев’яти поверхах та сходову клітку, обладнали “теплий бокс”, куди з дня на день заїжджатимуть карети “швидкої”. Наразі також розпочинаємо ремонт операційного блоку, у планах – оновлення стерилізаційного відділення.

«І ми, керівництво області, і керівництво лікарні, залучаємо для цього гроші від меценатів, проте більшість — кошти з обласного бюджету. Адже медицина — це завжди пріоритет. Особливо для цього шпиталю, де від 2022 року половина пацієнтів медзакладу – військові та українці, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Сьогодні ми побували у Винниках з виїзною нарадою. З головним лікарем Максимом Прикупенком обговорили ті роботи, які тривають, та виклики, на котрі маємо відповісти разом. 

Нагадаю, також в обласному шпиталі ветеранів нещодавно завершили благоустрій території та встановили сучасний відкритий тренувально-реабілітаційний майданчик», – написав в о голови ЛОР Юрій Холод.

Коментарі

Позначки: , ,