Подробиці
У Винниках вщент згорів автомобіль
19 травня о 17:46 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у м. Винники.
Про це пише ДСНС Львівщини, інформує Четверта студія.

Після прибуття на місце події рятувальники виявили автомобіль, охоплений вогнем повністю.
До ліквідації пожежі було залучено особовий склад 61-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Винники.
Пожежу локалізовано о 20:52 та ліквідовано о 21:00.
Внаслідок займання ніхто не постраждав.
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: Винники, ДСНС Львівщини








