У Східницькій громаді відкрили оновлену бібліотеку та поповнили бібліотечний фонд

Галерея 13 Жовтня, 2023 66

У бібліотеці зробили поточний ремонт приміщення, ремонтні роботи зі заміни внутрішніх мереж електропостачання, заміни металопластикових вікон

Вона зʼявилась у Центрі культури і дозвілля смт Підбуж.

Про це пише Четверта студія з посилання на ЛОВА.

У бібліотеці зробили поточний ремонт приміщення, ремонтні роботи зі заміни внутрішніх мереж електропостачання, заміни металопластикових вікон.

Окрім цього, замінили двері, пофарбували стіни, поклали ламінат, закупили меблі, м’які дивани і крісла, оновили бібліотечний фонд.

📖Діяльність бібліотечної філії КУ «Центр культури і дозвілля Східницької територіальної громади» поєднує традиційні та нетрадиційні форми, робота спрямована на задоволення запитів читачів на книгу та інформацію, розширення функції бібліотек, підвищення ролі книги в житті людини. Там також є дитячий відділ, який охоче відвідують маленькі читачі.

Водночас у бібліотечному просторі організували низку масових заходів, створювали різні відеоролики, брали участь у заходах громади. Організовуються виставки, бесіди і огляди літератури українських письменників та поетів. А бібліотекарі, окрім своєї основної роботи, плетуть маскувальні сітки, виготовляють листівки для військових, беруть участь у благодійних заходах на підтримку ЗСУ.

Коментарі

Позначки: , ,