У Львові збирали підписи на підтримку книги про Василя Стуса (ФОТО)

Галерея 14 Серпня, 2020 257

Акція "Медведчук проти Стуса. Пролита кров не має терміну давності", фото 4studio

Сьогодні, 14 серпня, у центрі Львова відбулась акція на підтримку книги про Василя Стуса, яку зараз через суд намагається заборонити одіозний Віктор Медведчук, інформує 4studio.

До акції “Медведчук проти Стуса. Пролита кров не має терміну давності” приєднались кілька десятків активістів, які наполягають на відновленні історичної справедливості для українського дисидента та поета Василя Стуса.

Активісти також підготували відповідне звернення до президента України:

“Звернення до президента України Володимира Зеленського.

Справа “Медведчук проти Стуса” – зазіхання на нашу гідність!

Сьогодні в Україні відчувається реванш проросійських сил у рамках провадження Росією гібридної агресії і, відповідно, на таку агресію має бути аналогічна протидія нашої держави, яка повинна заборонити діяльність будь-яких проросійських партій в Україні.

Так звана Опозиційна Платформа «За життя», яка існує завдяки підтримці з боку держави-агресора, протягом багатьох років провадить свою підривну діяльність всередині нашої країни. Її лідери, зокрема Бойко та Медведчук, котрий відомий як один з катів великого українського поета Василя Стуса, продовжують безперешкодно їздити в столицю держави-агресора та в окупований Крим, зустрічатися з людьми, відповідальними за смерті тисяч українських громадян, та працювати на їх користь.

На інформаційних ресурсах, які належать ОПЗЖ, продовжують щоденно транслювати тези російської пропаганди, які заперечують територіальну цілісність України та право нашої нації на європейський розвиток та повноцінний суверенітет.

Такі дії несуть загрозу не окремим політичним силам чи групам впливу, а безпосередньо всій Україні та її громадянам. Вони дискредитують також систему влади нашої держави, яка в умовах війни не здатна приборкати ворожу пропаганду.

Відтак, від імені політичної партії Народний Рух України, звертаємось до президента України Володимира Зеленського із закликом висловити позицію і як суб’єкт законодавчої ініціативи та лідер найбільшої парламентської фракції ініціювати законопроект про заборону так званої «ОПЗЖ» як організації, що сповідує антиукраїнські цінності та несе загрозу суверенітету і територіальній цілісності нашої Батьківщини.

Сподіваємось, що президент дослухається до Народного Руху України та проукраїнських сил, позаяк, як показує українська історія, загравання з агресором та розв’язані руки п’ятої колони ворожої армії в серці нашої держави – це є абсолютно помилкові, небезпечні та невдалі практики.

Закликаємо Вас в повній мірі виконати ваші зобов’язання як Голови Держави перед народом України та захистити наш інформаційний та політичний простір, взявши за модель заборону політичних партій, які сповідували антилюдську комуністичну ідеологію”, – йдеться у зверненні.

Як відбувалась акція у Львові дивіться у фоторепортажі кореспондента 4studio.

Коментарі

Позначки: , , , ,