У Львові закликають усіх небайдужих долучитись до благодійного концерту «Усміхайся, малюй, живи!» задля порятунку життя Тетяни Думан (ФОТО) - Четверта студія

У Львові закликають усіх небайдужих долучитись до благодійного концерту «Усміхайся, малюй, живи!» задля порятунку життя Тетяни Думан (ФОТО)

Галерея 10 Вересня, 2019 67

Прес-конференція щодо проведення у Львові благодійного концерту «Усміхайся, малюй, живи!» задля порятунку життя художниці та волонтерки Тетяни Думан, фото: 4studio

16 вересня у Львові відбудеться благодійний концерт для порятунку життя художниці та волонтерки Тетяни Думан. Захід організовує соціально-мистецький проєкт Пісні війни.

З цієї нагоди, сьогодні, 10 вересня,  відбулась прес-конференція за участі Наталії Нарольської, співорганізатор концерту, Лева Скопа, художника, іконописеця, волонтера, чоловіка Тетяни Думан, Олександра Рожка, ветерана війни в Афганістані, учасника АТО, учасникасоціально-мистецького проекту «Пісні війни» та журналістки та активісти Ярина Капітан.

У благодійному концерті візьмуть участь переможці телепроекту «Голос країни» Оксана Муха і Tabakov, Віктор Винник із групи «Мері», вокальна формація «Піккардійська Терція» і українські воїни Олександр Рожко, Зиновій Медюх і Максим Перев’язко, а також ТанцТеатр «Життя». Ведучі вечора – Ярина Капітан та Роман Федоришин.

У межах концерту відбудеться благочинний аукціон: усі виручені кошти будуть спрямовані на лікування Тетяни Думан, у якої діагностували пухлину мозку – гліосаркому.

Концерт розпочнеться о 19:00 в Палаці культури залізничників «РОКС» (вул. Федьковича, 54). Запрошення-подяки на благодійний концерт «Усміхайся, малюй, живи!» можна замовити і придбати за телефоном: +38 068 420 88 74.

Зараз художниця-волонтерка у Польщі, де медики уточнюють методи терапії. Та вже достеменно відомо, що лікування Тетяни Думан потребує значних коштів – понад 30 тисяч доларів США.

Також усі небайдужі можуть перерахувати пожертву на картку ПраватБанку: 5168 7453 2218 2384 (одержувач платежу – Думан Василина Михайлівна, рідна сестра Тетяни).

Довідково: Тетяна Думан народилась 1981 року у Миколаєві на Львівщині, вивчала сакральне мистецтво у Львівській національній академії митсецтв. Дружина українського художника-іконописця Лева Скопа. Творче подружжя знане в Україні і далеко за її межами завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській діяльності. За роки російсько-української війни завдяки своїм картинам Таня з Левком акумулювали для українського війська понад три мільйони гривень. А тепер допомоги потребують самі.

Коментарі

Позначки: , , , , ,