У Львові виступить неперевершена Ніно Катамадзе

Галерея 16 Червня, 2022 18

Під час концерту в філармонії також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі

17 червня о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться концерт для потреб ЗСУ, на якому виступить Ніно Катамадзе.  

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

«Яскрава, самобутня, щира, справжня – Ніно Катамадзе! Її голос – душа Грузії, її велике серце б’ється в унісон з серцями мільйонів українців. У програмі концерту – музика українських та грузинських композиторів, справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!», – запрошує  Львівська національна філармонія.

Разом із Ніно Катамадзе виступить оркестр INSO-Lviv. До слова, на сторінці колективу триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.

Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням.

Під час концерту в філармонії також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику за диригентським пультом і за роялем.  

Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу Збройним Силам України.

Квитки за посиланням

Коментарі

Позначки: