У Львові вшанували пам’ять Героя України Юрія Вербицького

Галерея 22 Січня, 2022 97

У Львові вшанували пам'ять Героя України Юрія Вербицького

Сьогодні, 22 січня, з нагоди Дня Соборності України та проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР на Личаківському кладовищі у Львові урочисто вшановували пам’ять полеглих Героїв. Зокрема сьогодні минають восьмі роковини з дня смерті Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький спільно з заступником голови Львівської обласної ради Юрієм Холодом поклали квіти на могилі Героя України Юрія Вербицького.

У Львові вшанували пам’ять Героя України Юрія Вербицького

У Львові вшанували пам’ять Героя України Юрія Вербицького

Нагадаємо, Юрій Вербицький був уродженцем міста Львова, працював інженером відділу сейсмічності Карпатського відділення Інституту геофізики НАН України ім. С. Суботіна у Львові та мав вчений ступінь кандидата наук.

Був активним учасником Євромайдану, де і отримав поранення та був викрадений з приміщення лікарні разом з Ігорем Луценком невідомими 21 січня 2014 року і вбитий після катувань.

Отримав звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності.

Коментарі

Позначки: , , ,