У Львові врятували чоловіка, який потрапив під обстріл росіян

Галерея 09 Серпня, 2023 87

У Львові врятували чоловіка, який потрапив під обстріл росіян

Був на межі життя і смерті

Він отримав множинні травми, втратив ногу та був на межі життя і смерті. Молодого чоловіка з міста на лінії фронту врятували та лікують спеціалісти Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) у Львові.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

27-річний Сергій Гомля з міста Красногорівка, що поблизу Донецька. Має дружину та доньку. Дитину подружжя вивезло подалі від лінії вогню, самі ж лишились у Красногорівці. Одного дня на початку червня Сергій сидів у машині, яку лише чотири дні, як купив. Раптово росіяни почали гатити по місту з «Градів». Один з реактивних снарядів влучив зовсім поруч. Уламками потрощило автівку, а Сергій отримав множинні мінно-вибухові травми.

Сергію ж уламки понівечили кінцівки, пробили легені і розірвали діафрагму. Через велику крововтрату, чоловікові було важко дихати. Першу медичну допомогу чоловікові надали дружина та українські військові, які із підручних матеріалів наклали потерпілому джгут. Згодом парамедики відвезли Сергія в районний госпіталь, а звідти його відправили вже на Дніпро.

Пацієнт був на межі життя та смерті. Уламки вразили також кишківник, печінку та селезінку. Дніпровські лікарі екстрено усунули джерело внутрішньої кровотечі, видалили селезінку та зробили переливання крові. Крім того, ампутували ліву ногу. Далі Сергія доправили до центру НЕЗЛАМНІ у Львові.

«Сергій прибув все ще у вкрай важкому стані та з високою температурою. Все через гнійник, який утворився на місці селезінки. Хірурги терміново видалили утворення, яке вбивало пацієнта. Зараз чоловік уже потроху одужує. Щодня він працює з фізичними терапевтами та готується до протезування. Попереду у чоловіка – ще одне оперативне втручання», – пояснюють у центрі НЕЗЛАМНІ.

Спеціалісти центру видалятимуть майже сантиметровий осколок, який застряг в м’яких тканинах біля променевого нерва лівої руки. Адже через цей уламок кінцівка чоловіка наразі зовсім не функціонує.

Незабаром Сергій зустрінеться зі своєю 6-річною донечкою, яку не бачив уже понад два місяці. Каже: після одужання, реабілітації та протезування почне життя спочатку – вже не на Донеччині. А ще каже, що, дасть Бог, то, крім донечки, матимуть ще діточок.

Коментарі

Позначки: