У Львові відзначили річницю проголошення Акту відновлення української держави (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 30 Червня, 2018 200

Сьогодні, 30 червня, у Львові відбулися урочистості з нагоди 77-ї річниці проголошення Акту відновлення української держави.

Як і 77 років тому, сьогодні, громадський діяч Юрій Антоняк на площі Ринок зачитав Акт відновлення української держави.

Присутніх привітав очільник Львівщини Олег Синютка і наголосив на тому, що ми повинні шанувати героїв минулого і сьогодення.

“Саме сьогодні до нас повернулися воїни 80-ї десантно-штурмової бригади, вони прийшли як герої, переможці, воїни, які захищають українську державу і є продовжувачами традиції українського війська, яке гонило ворога під Жовтими Водами, Корсунем і Пилявцями, здобувало перемогу за перемогою, ми є славними нащадками. Нині ми боронимо Україну за тисячі кілометрів від Львова і це завдяки великій праці сотень і тисяч патріотів. Хочу, щоб ми шанували нинішніх героїв, хто починиючи з 2014 року боровся і продовжує захищати землю, бо ми сьогодні маємо сильну армію, яка виконує найскладніші завдання і повинні цим гордитися. Наша кінцева перемога буде , коли східний кордон України буде східним кордоном НАТО та ЄС і ми з усім світом будемо стояти проти окупанта. Хочу, щоб у Львові була наша єдність і згуртованість, тоді перемога буде за нами”, – зазначив Олег Синютка.

Із вітальним словом виступив голова товариства “Просвіти” імені Тараса Шевченка Ярослав Пітко.

“Ця боротьба була потужною і дала нам шанс здобути незалежність на початку 90-х років. Національні кадри, еліта проходили вишкіл в Організації українських націоналістів. Ми повинні винести уроки для себе, мати готовність і терпіння вибудовувати українську державу” , – зазначив Ярослав Пітко.

Опісля,  на площі Ринок відбувся святковий концерт.

Коментарі

Позначки: , ,