У Львові відсутні паркувальні місця для автомобілів (ФОТО)

Галерея 17 Квітня, 2021 574

У Львові відсутні паркувальні місця для автомобілів, фото Гаряча лінія міста Львова

Схоже, “Самопоміч” розпочинає агітаційну кампанію серед мешканців Львова з метою заборони паркування біля будинків

У спільноті “Гаряча лінія міста Львова” оприлюднений допис про те, що у Львові на вулиці Миколайчука, 7, автомобілісти не мають де залишати свої автомобілі.

Про це пише Четверта студія.

“Миколайчука 7. Газон перетворюється в паркінг. Вжийте заходи будь ласка”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, партія “Самопоміч” у Львові хоче заборонити паркуватись у дворах будинків.

Депутат Львівської міської ради від Самопомочі Андрій Стець виступив з ідеєю розробити у Львові програму, яка б допомогла змінити благоустрій дворах. Ця програма мала б знайти баланс у львівських двориках: паркування/громадський простір

“До мене звернулися кілька голів ОСББ, які мають спільну проблему – їх двори стали суцільною парковкою. В кращому випадку – із лавкою по центрі, на якій, як ви розумієте, геть не затишно сидіти. На комісії транспорту разом з колегами запропонували зустрітись із представниками кількох ОСББ, головами районних адміністрація та представниками міського Інституту розвитку, аби спільно подумати, як допомогти тим, хто готовий змінити пріоритети у дворі” – говорить Андрій Стець.

За словами Андрія, у місті вже є кілька ОСББ, які готові втілювати зміни. На реалізацію проекту обіцяють знайти кошти самотужки, але на сам проект – коштів вже не вистачить.

“Можливо, ми, як місто, могли б запропонувати таким власникам універсальне вирішення проблеми у вигляді програми, на яку б могли подаватись охочі,”- підсумовує Андрій Стець.

“Тому на останній депутатській комісії транспорту депутати вирішили спільно попрацювати над реалізацією цієї ідеї. Домовились додатково зустрітись та обговорити це питання з усіма зацікавленими сторонами. Водіями також”, – йдеться у повідомленні.

Схоже, такий допис у спільноті можна розцінювати як початок інформаційної кампанію у Львові з метою запровадження відповідної заборони.

Коментарі

Позначки: ,