У Львові відкрили одне з найсучасніших укриттів у медичному закладі

Галерея 03 Квітня, 2024 99

Фото

Безпека — на першому місці. Особливо, коли йдеться про матерів з дітьми. Бо для росії нема нічого святого.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, інформує Четверта студія.

Саме такими принципами керувалися при облаштуванні одного з найсучасніших укриттів медзакладів в Україні. Фактично, це — ще один підземний корпус нашого обласного клінічного перинатального центру, площею 700 кв. м.

Перинатальний у мініатюрі створили у підвалі. Ремонт робили майже 2 роки, вивезли звідси понад 1000 м³ землі — тобто аж 125 вантажівок! Відтак вдалося висоту стель підняти від 1,5 м до  2,5 м.

В укритті замінили всі каналізаційні труби, встановили нові пожежну і вентиляційні системи, електропроводку, провели високошвидкісний безперебійний інтернет (Wi-Fi).

Для подвійного захисту на випадок знеструмлення є потужний генератор, який вмикається за кілька секунд, а також системи Tesla Powerwall 2.0, які отримали в межах співпраці з Міністерство охорони здоров’я України.

Створення такого укриття коштувало понад 16,4 мільйона гривень. З них — 6,6 млн з обласного бюджету; 5,8 млн надала сама установа, 2,1 млн — БФ «Ми і світ» зібрав на благодійному мистецькому аукціоні «Промінь», ще понад 1,9 млн гривень як благодійну допомогу передали компанії Amdos Management і Vodafone Україна. 

У цьому сховищі є все для надання медичної допомоги пацієнтам.

Вдячний керівництву закладу, благодійникам, всім, хто долучився до створення цього сховища, написав Юрій Холод.

Коментарі

Позначки: , , ,