У Львові відкрилась навчально-інтерактивна виставка «Зброя перемоги» (ФОТО, ВІДЕО)

Галерея 26 Грудня, 2022 137

Від сьогодні і до 30 грудня у просторі LЕM Station (вул. Вітовського, 57) діятиме навчально-інтерактивна виставка «Зброя перемоги». Тут львів’яни зможуть ознайомитися з протитанковою зброєю, яку українські військові використовують для протидії агресору.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Сьогодні у LEM Station відкривається навчально-інтерактивна експозиція. Це комплекс подій, які розказуватимуть відвідувачам про те озброєння, яке українські військові використовують для протидії агресору, та про те, як себе захистити від потенційних загроз, пов’язаних з військовими діями. Прикордонний загін вирішив навчати не лише військових, а й мешканців Львова, та в такий спосіб зібрати кошти на навчально-тренажерний комплекс з технологією доповненої реальності, щоб відточувати механізми користування озброєнням. Тож всі виручені з виставки кошти будуть скеровані на цей тренажер. Наш простір радо підтримує такі ініціативи, які, як ніколи, на часі», – зазначає Михайло Лемак, керівник LEM Station.

Відвідувачі зможуть розглянути і потримати в руках NLAW, Javelin та ще близько 30 зразків використаної протитанкової зброї. Біля експонатів розташовані екрани, які демонструватимуть їхнє практичне використання на фронті. Окрім цього, буде можливість навчитися користуватися різними видами озброєння на інтерактивному VR-тренажері. Експонати не несуть жодної загрози для життя, і є безпечними як для дорослих, так і для дітей.

«Цією виставкою ми хочемо донести до громадськості наскільки важливою є філігранна навченість наших військовослужбовців володіння зброєю. Це рятує не лише особисті життя солдатів на полі бою, а й цілі підрозділи.

Ми зібрали близько 30 макетів озброєння, які можна побачити тут, потримати в руках. Навіть є інтерактивний тренажер, аналогів якому немає в Україні. За допомогою цього тренажера кожен зможе спробувати себе у ролі захисника України на полі бою», – розповів Петро Жовнич, полковник, заступник начальника 7 прикордонного Карпатського загону.

Програма заходу також передбачає виступи кінологів, тематичні лекції про зброю, тактичну медицину та екіпірування, яке рятує життя. Відвідувачі експозиції матимуть можливість дізнатися деталі використання зброї від спеціалістів, безкоштовно випити гарячого чаю та зробити фотографії у спеціально відведеній фотозоні.

«Я дякую прикордонній службі та LEM Station, які роблять все для того, щоб наша перемога була якомога ближчою. Кожен львів’янин може прийти на цю виставку, побачити різні види зброї, спробувати нею «постріляти» у віртуальній реальності і долучатись до важливого благодійного збору, який допоможе наших військовим навчатись ще ефективніше», – наголошує Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

На закритті виставки буде проводитися благодійний аукціон, де можна придбати використану трофейну зброю, елементи військового спорядження та інші унікальні речі з передової.

Програма

24 грудня

14:00 – показовий виступ кінологів

25 грудня

14:00 – показовий виступ кінологів

18:30 – надання першої домедичної допомоги за алгоритмом MARCH

26 грудня

18:30 – порядок застосування іноземних гранатометів цивільними. Ідентифікація гранатомета за бойовими можливостями.

27 грудня

18:30 – укриття від авіаударів, РСЗО, мінометів

28 грудня

18:30 – порядок управління дроном, класифікація та вибір безпілотніків.

29 грудня

18:30 – види мін, дії при виявленні.

30 грудня

19:00 – благодійний аукціон. Закриття події.

Години роботи експозиції – 12:00-20:00

Вхід – за добровільну пожертву на інтерактивний тренажер для військових.

Подія організовується 7 прикордонним Карпатським загоном, LEM Station та Львівською міською радою.

Коментарі

Позначки: ,