У Львові відбувається Українсько-баварський економічний форум

Галерея 21 Червня, 2018 184

Сьогодні, 21 червня, стартував Українсько-баварського економічного форуму, який об’єднав бізнес-делегації України та Баварії.

Учасників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка:

“Рівень безпеки на Львівщині нічим не відрізняється від будь-якої східноєвропейської держави. Ми гарантуємо безпеку бізнесу і кожному особисто. В області третій рік поспіль маємо зростання і промисловості, і аграрного сектору: минулого року 5,4 %, за п’ять місяців цього року – 4,8 % зростання економіки нашого регіону. Ці речі пов’язані із комплексною боротьбою з корупцією”, – зазначив Олег Синютка.

Зокрема, Олег Синютка наголосив на сприятливому інвестиційному розвитку області.

“У структурі обласної адміністрації створений відділ супроводу інвестиційних проектів, який допомагає інвесторам. Сьогодні Львівщина – комфортна область для інвестування, будівництва та розвитку. Минулого року ми створили 8 тисяч робочих місць. Якщо сьогодні на Львівщині буде зарплата у 500 євро – це стримає відтік кадрів і ви матимете кваліфікованих працівників. Запрошую розміщувати в Україні виробництва для висококваліфікованих працівників. Використовуючи приватно-державне публічне партнерство ми знайдемо формат співпраці, який дозволить вам бути успішними в Україні”, – додав Олег Синютка.

Також очільник області зачитав привітання представникам бізнесу від Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва.

Спеціально для участі у події до Львова завітали Мартін Гроссманн, Міністерство економіки, енергетики та технологій Баварії та Андреас Лір, Президент Німецько-Української промислово-торговельної палати.

Українсько-баварський економічний форум на Львівщині

Представник Міністерства економіки, енергетики та технологій Баварії Мартін Гроссманн підкреслив, що на Львівщині спостерігається швидкий ріст економіки.

“Львівщина має великий потенціал і Баварія відкрита для інвестування. Ваш регіон сильний у сферах машинобудування, економіки, переробці металу, ІТ і ми знаємо підприємства, які хочуть розвиватись тут. Ми вражені динамікою в економіці, тут орієнтуються на ЄС. Ми підтримуємо розвиток реформ в Україні”, – зазначив Мартін Гроссманн.

У межах заходу відбулись панельні дискусії та ділові зустрічі, під час яких представники бізнесу обмінялись досвідом та напрацювали нові механізми співпраці і розвитку.

Українсько-баварський економічний форум на Львівщині

Зокрема, участь у панельних дискусіях взяли Роман Матис, керівник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації; Міхаель Краус, Region Director East, Fixit Group; Штефан Шмідт, генеральний директор, LEONI Wiring Systems UA GmbH.

Українсько-баварський економічний форум на Львівщині

Також учасники Форуму обговорили особливості бізнес-клімату регіону та України загалом та налагоджували партнерські відносини з представниками влади і бізнесу.

 

Коментарі

Позначки: , ,