У Львові відбудеться благодійний сніданок для дітей, позбавлених батьківського піклування

Галерея 09 Травня, 2023 127

У Львові відбудеться благодійний сніданок для дітей, позбавлених батьківського піклування

За інформацією Національної соціальної сервісної служби України, станом на 2022 рік в країні налічувалось 66 552 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

З початку 24 лютого небезпека втрати батьків присутня постійно: у когось батьки захищають кордони країни, хтось лишився на тимчасово окупованій території, а хтось вважається зниклим безвісти. За інформацією Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, через війну зростання влаштування дітей у сімейні форми виховання не відбулося. Водночас, зросло тимчасове влаштування (без фінансового забезпечення дітей з боку держави). Влаштування в інтернати залишилося на тому ж рівні, що і до 24 лютого 2022 року.

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

Враховуючи те, що одним з головних пріоритетів держави сьогодні є безпека, потреба в підтримці дітей, позбавлених батьківського піклування, залишається високою. Мова йде не скільки про матеріальне забезпечення, а про психологічну підтримку, яка допомагає дітям створити власні опори для розвитку, стабілізувати емоційний стан та знайти внутрішній ресурс.

З цією метою команда організації «Дипломати» спільно з управлінням “Служба у справах дітей” департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради підготувала для дітей та підлітків, позбавлених батьківського піклування, благодійний сніданок з іграми та захоплюючими активностями. Подія відбудеться 12 травня в “MRIYA.ТИ” і буде приурочена до Дня матері.

Під час заходу діти зануряться в світ цікавих розваг та матимуть змогу стати учасниками унікальної психологічної гри – на паперових сердечках виражатимуть своє ставлення до речей, які їх турбують, писатимуть про свої бажання, а потім обговорюватимуть. Крім цього на дітей чекають смаколики та подарунки.

Організація події стала можливою завдяки партнерам – представникам відповідального бізнесу: компаніям McDonalds, «Файні льоди», Lamel cosmetics, Hollyskin, львівському футбольному клубу «Рух», також кондитерській Cheese Bakery, візажисту Ользі Токаренко і фотографу Street style hunter.

Родзинка дійства – персональне мотивуюче відеозвернення до дітей від відомого українського поп-рок-гурту «Антитіла». Також діти танцюватимуть під керівництвом хореографа балету Las Chicas, який проведе флешмоб, де звучатиме пісня популярного гурту.

Пам’ятаймо, що чужих дітей не буває. Найважливіше і найцінніше, що ми можемо їм дати – це безумовна любов, увага та тепло обіймів.

Команда організації «Дипломати» у рамках своїх проектів влаштовує регулярні збори для допомоги дитячим будинкам та сиротинцям. Всі бажаючі підтримати дітей можуть приєднатись до проекту «Ти теж моя дитина» і разом з нами дарувати радість маленьким українцям!

Коментарі

Позначки: